Cząstka “Lata z Radiem” w Płocku

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już na początku czerwca w Płocku odbędzie się spotkanie z ikoną i symbolem “Lata z Radiem” – Romanem Czejarkiem. Tytuł spotkania to ,,Kochane Lato z Radiem, czyli spotkanie z Romanem Czejarkiem”.

6 czerwca o godzinie 17 Gmachu Zbiorów Audiowizualnych Książnicy Płockiej dziennikarz spotka się z mieszkańcami Płocka,aby opowiedzieć o codziennej pracy w radiu,co rocznych trasach koncertowych Lata z radiem, swoich podróżach, książkach, które do tej pory ukazały się na rynku oraz o spotkaniach autorskich. Będzie można zakupić również książki autora tj. “Polska według Czejarka”, “Kochane Lato z Radiem” i wiele innych. Można liczyć także na autografy, dedykacje i wspólne zdjęcia. Wstęp wolny.

Roman Czejarek to prezenter, publicysta, autor humorystycznych opowiadań. Od lat związany z Radiową Jedynką. Nieprzerwanie od 1992 roku jest szefem “Lata z Radiem”, prowadzącym zarówno audycje, jak i imprezy plenerowe. Organizator największych w Polsce tras koncertowych, autor płyt i kaset z przebojami “Lata z Radiem”.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji