REKLAMA

Co nowego w NovymKinie „Przedwiośnie”?

REKLAMA

Piątek to oczywiście moment kinowych premier. Co w tym tygodniu przygotowali filmowcy? Zobaczcie sami! Na ekrany wchodzą dwie nowe produkcje.

Pierwsza z nich to dramat „Bóg nie umarł 2”. Opowiada historię nauczycielki Grace, która otwarcie mówi o zasadach chrześcijaństwa w swojej klasie. Zostaje oskarżona o złamanie przepisu, dotyczącego świeckości szkoły. Postawiona przed sądem może stracić pracę.

Druga to z kolei to produkcja fantasty „Łowca i Królowa lodu”. Na długo nim królową Ravennę przeraziła rozkwitająca uroda Śnieżki i postępujące widmo utarty władzy, Ravenna w cichości przyglądała się jak jej siostra – Freya, po bolesnej zdradzie, która złamała jej serce, opuszcza Królestwo. Potrafiąca zamrażać swoich wrogów Królowa Lodu Freya spędza lata w samotności, tworząc legion śmiercionośnych łowców, w którego zastępach znajdują się Łowca Eryk i wojowniczka Sara, którzy kierują się jedną zasadą – nigdy nie kochać. Kiedy Freya dowiaduje się o losach swej siostry, wzywa swoich zaufanych łowców, by sprowadzili Magiczne Zwierciadło.W rolach głównych wstąpili Charlize Theron, Chris Hemsworth i Emily Blunt.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU