REKLAMA

Auto-Park w Galerii Mazovia już jutro!

REKLAMA

19 i 20 stycznia w Galerii Mazovia odbędzie się Auto-Park, czyli akcja wyprzedażowa aut z rocznika 2012. Co do zaoferowania mają takie marki jak: Land Rover, Citroen, Peugeot, Chevrolet, Opel, Hyundai czy Ford? 

Wszystkie samochody zostaną zaprezentowane  przez przedstawicieli dealerów samochodowych takich jak: Budmat Auto Sp. z o.o., Autoserwis Mazowsze Sp. z o.o., ZEP-MOT Sp. z o.o.,  Michalski Motors, ANWI-Car Serwis Sp. z o.o. oraz JLR Centrum Sp. z o.o. . Organizatorzy zaprosili więc do współpracy płockie salony samochodowe.

– Żeby wzbogacić ofertę wyprzedażową Galerii Mazovia, zaprosiliśmy do współpracy płockie auto salony, których przedstawiciele zaprezentują samochody z rocznika 2012 i gamę rabatów. W najbliższy weekend, po „wyprzedażowych łowach”, będzie można wyjechać z Galerii nowym autem w atrakcyjnej cenie – mówi Monika Myzia, manager marketingu Galerii Mazovia.Nie zapomniano także o najmłodszych klientach Galerii. Na jej terenie każdy chętny będzie mógł spróbować swych sił i usiąść za kierownicą najszybszych samochodów świata – w świecie wirtualnym, ma się rozumieć. Do dyspozycji gości przygotowano konsolę z takimi grami jak : Need for Speed: Most Wanted, Gran Turismo 5 AC Edition, czy najnowsze F1.

Impreza odbędzie się:

  • 19 stycznia 2013 r., w godz. 9:00-21:00
  • 20 stycznia 2013 r., w godz. 10-20:20

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Fan says:

    I to jest coś na co się przejdę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU