REKLAMA

Aktywne ferie zimowe? To okazja do nauczenia się gry w tenisa!

REKLAMA

Stowarzyszenie Integracyjny Klub Tenisa w Płocku zaprasza dzieci do nauki gry w tenisa. Organizowany specjalnie z okazji ferii kurs będzie trwał 5 dni.

Ferie zimowe to nie tylko czas na odpoczynek, to również doskonała okazja do rozpoczęcia nauki gry w tenisa lub doskonalenia swoich umiejętności tenisowych. Dla dzieci, które będą spędzać zimowe ferie w Płocku Stowarzyszenie Integracyjny Klub Tenisa organizuje 5-dniowy kurs gry w tenisa.

Organizatorzy podkreślają, że inicjatywa co roku cieszy się dużym zainteresowaniem. Warto więc szybko zdecydować się na udział, gdyż zapisy trwają do 31 stycznia, a ilość miejsc jest ograniczona. Treningi tenisowe odbywać się będą w małych grupach (6-9 osób), zgodnie z wytycznymi programu Tenis 10.

– Pięciodniowy kurs stworzy uczestnikom możliwość złapania „tenisowego bakcyla”. Zajęcia ogólnorozwojowe, gry i zabawy tenisowe, trenerzy z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi, to nasza recepta na radość i dobrą zabawę przyszłych tenisistów – zachęcają organizatorzy.

Co dziecko powinno posiadać?Michał Kublik z SIKT Płock zaznaczył, że dzieci powinny posiadać obuwie sportowe odpowiednie na kort, strój sportowy (dres sportowy lub bluzę sportową i spodnie dresowe, koszulkę sportową). Stowarzyszenie wszystkim dzieciom zapewni rakiety tenisowe i piłki.

Kto i gdzie będzie prowadził zajęcia?

– Zajęcia kursu tenisowego odbywać się będą na hali tenisowej MOSiR – Stadion Miejski przy ul. Sportowej 3. Kadrę naszego kursu stanowią nasi trenerzy klubowi SIKT na co dzień pracujący z dziećmi: Wilczyński Jacek, Adamczuk Artur. Dołożą oni wszelkich starań, by aktywny czas spędzony na korcie dostarczył Państwa dzieciom mnóstwa wrażeń i radości – wyjaśnia Michał Kublik.

Kurs odbędzie się w terminie: 17-21 lutego. Zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku.
Szczegóły pod numerem telefonu 602 706 828. Ilość miejsc ograniczona.

fot. materiały prasowe

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU