REKLAMA

Płockie Ogrody Światła już w sobotę. Część ulicy wyłączona z ruchu

REKLAMA

W najbliższą sobotę na Wzgórzu Tumskim ponownie rozbłysną światełka uformowane w przeróżne kształty. Z okazji inauguracji Płockich Ogrodów Światła odbędzie się impreza dla mieszkańców z wieloma atrakcjami.

7 grudnia już od godz. 15 na Placu Narutowicza będzie można skorzystać z propozycji przygotowanych dla odwiedzających Płockie Ogrody Światła. Pojawi się Święty Mikołaj, będą namioty, w których przygotujemy ozdoby świąteczne, karmniki oraz kartki świąteczne, śnieżynki i skrzaty poczęstują nas gorącą czekoladą, będzie fotobudka, konkursy i parada, która poprowadzi nas na uroczyste włączenie tegorocznych Ogrodów Światła.

Ze względu na konieczność ustawienia iluminacji oraz organizację tego wydarzenia, od 5 do 8 grudnia br. wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Całkowicie wyłączona z ruchu zostanie część parkingu na Pl. Narutowicza oraz część ul. Tumskiej, na odcinku od ul. Grodzkiej do ul. Mostowej.

– Prosimy w tych dniach o korzystanie z objazdów i parkingów, zlokalizowanych przy ulicach przyległych do Pl. Narutowicza – apelują organizatorzy.Płockie Ogrody Światła będziemy mogli oglądać do 6 stycznia 2020 r.

Zamek, samolot i Mikołaj na motocyklu. Znamy szczegóły tegorocznych Płockich Ogrodów Światła

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU