REKLAMA

Płock na trasie świątecznej ciężarówki Coca-Coli!

REKLAMA

Ponownie Płock znalazł się na trasie kultowej świątecznej ciężarówki Coca-Coli, która od blisko 30 lat jest symbolem świątecznej edycji tego napoju. W stolicy Północnego Mazowsza zaplanowano inaugurację tegorocznej trasy.

Czerwona, ozdobiona światełkami ciężarówka Coca-Coli znów wyrusza w drogę. W tym roku odwiedzi dziesięć miejscowości w Polsce, z których znamy już dziewięć lokalizacji. Jest to: Płock, Bydgoszcz, Gdańsk, Rybnik, Kraków, Kielce, Łódź, Poznań oraz Ostrów Wielkopolski. Ostatnia, dziesiąta miejscowość, zostanie wyłoniona przez samych konsumentów w ramach głosowania w aplikacji Coca-Cola.

PowiązaneTematy

Kiedy poprzednio świąteczna ciężarówka stanęła w Płocku na Starym Rynku, płocczanie mogli m.in. zrobić sobie zdjęcie w Pokoju Świętego Mikołaja, doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu, dającym realistyczny efekt przeżyć czy przygotować spersonalizowaną, świąteczną puszkę Coca-Cola Zero Cukru.

Organizatorzy nie podali jakie atrakcje przygotowano w tym roku, wiadomo jednak, że zostanie utworzona specjalna przestrzeń pozwalająca rodzinom, znajomym i przyjaciołom na celebrowanie świątecznego czasu we wspólnym gronie – przy świątecznych przebojach, z butelką Coca-Cola w ręku.

– Dzięki temu marka chce pokazać, zgodnie ze swoim założeniem, że „Magia Świąt zawsze znajdzie drogę” – na wprowadzenie ducha świąt oraz umożliwienie najbliższym spędzania tych chwil razem, tworząc przy okazji niezapomniane wspomnienia – wyjaśnia biuro prasowe Coca-Coli.

Świąteczna trasa Coca-Coli:
01.12 – PŁOCK
02.12 – BYDGOSZCZ
03.12 – GDAŃSK
09.12 – RYBNIK
10.12 – KRAKÓW
11.12 – KIELCE
16.12 – ŁÓDŹ
17.12 – POZNAŃ
18.12 – OSTRÓW WIELKOPOLSKI
+ 1 miasto, które wygra głosowanie w Coca-Cola App!Coca-Cola przygotowała również konsumencką loterię, w której można wygrać świąteczne prezenty, takie jak przenośny projektor marki Samsung, misie XXL Coca-Cola, vouchery do wykorzystania w Pyszne.pl oraz Gift Box „Spotkajmy się razem z Coca-Cola”, w którym znajduje się karta przedpłacona o wartości 1 tys. zł oraz aparat Instax. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zakupić produkt Coca-Cola lub Coca-Cola Zero Cukru, a następnie wpisać kod spod nakrętki w aplikacji. Loteria ruszyła 14 listopada w samo południe i potrwa do 23 grudnia.

Świąteczna ciężarówka gościła w Płocku

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

  1. dżezo says:

    no k…a niesłychane , coca colę przywiezo ! Klękajcie narody ! Amerykan nastał !

  2. woda says:

    Drut w but tej the bill ce.

  3. Aga says:

    A konsultacja dietetyka lub diabetologa będzie ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU