materiały prasowe
materiały prasowe
- Niezły występ zanotował nasz jedynkarz, Kuba Kalinowski, dla którego był to pierwszy start w regatach na skifie i miał najtrudniejsze zadanie, gdyż rywalizował wśród 24 skifistów. Po przedbiegach, repasażach i półfinałach wywalczył miejsce w finale C, gdzie był drugi, zajmując ostatecznie 14. pozycję, jednak w swoim roczniku był piąty i jeszcze w przyszłym roku może rywalizować w tej kategorii wiekowej z dużymi szansami na medal - relacjonuje Płockie Towarzystwo Wioślarskie.Kuba Kalinowski obecnie jest absolwentem Szkoły Podstawowej nr 16.
materiały prasowe
- Zawody pozostawiają niedosyt. Zabrakło medali, które co roku udawało się zdobywać, jednak ten rok, przez pandemię koronawirusa zmienił wiele w sporcie, w mentalności młodych sportowców, było trudno. Przed nami pozostałe zawody mistrzowskie, które zostały "zepchnięte" na wrzesień - zaznacza Płockie Towarzystwo Wioślarskie.We wrześniu mają się odbyć: MP Juniorów (5-6 września w Poznaniu); MP U23 (12-13.09 w Kruszwicy); MP Seniorów (19-20.09 w Poznaniu oraz MP w Sprincie (27.09 w Płocku).
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu petronews.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@petronews.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Wiceminister kultury: Są miliony na zabytki
Wystarczy zabrać Ukraińcom socjal i przestać utrzymywać państwo ukraińskie a znajdą się pieniądze dla Polaków na wszystko. Pan minister z przestępcą starostą na jednym zdjęciu. Przecież to wstyd dla ministra
Prawda
11:49, 2025-07-08
Nie będzie już dwukadencyjności? Złożono projekt
PSL to tanie polityczne kuuuurwy. Pójdą z każdym za kasę i stołek. Boją się szmaty pasożyty że stracą stołki.
Politolog
11:29, 2025-07-08
Przedwojenne kino w płockim muzeum [WSTĘP WOLNY]
Moja noga Nigdy w tym muzeum nie postanie!!!!!!
Monika
11:20, 2025-07-08
Przedwojenne kino w płockim muzeum [WSTĘP WOLNY]
Biorąc pod uwagę co wyprawia Izrael na świecie to można jedynie splunąć na ten film i na to muzeum
Prawda
11:19, 2025-07-08
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz