REKLAMA

Jeden i Filipek mają Happy End [TELEDYSK]

REKLAMA

Bartek, który występuje pod pseudonimem „Jeden” przygotował kolejny utwór, który jest już dostępny na jego kanale YouTube. Gościnnie wystąpił w nim Filipek, a sama produkcja ma optymistyczne przesłanie.

Jeden to artysta, który mieszka w pobliżu Płocka, ale dotychczas domem mógł nazwać kilka miejsc w Polsce i Wielkiej Brytanii. Oprócz muzycznej strony jego życia, pasjonuje się też inżynierią dźwięku, psychologią, medycyną naturalną i szeroko pojętym poszerzaniem świadomości.

PowiązaneTematy

– Dotychczas muzyka wyznaczała mi jasny kierunek w życiu, sprawiała mnóstwo radości i możliwości wyrażania się i rozwoju osobistego. Uwielbiam uczucie, gdy nagram coś dobrego i słucham tego w kółko w studio z ogromną zajawą, prawie tak samo jak granie tej muzyki na koncertach – na scenie czuję się jak ryba w wodzie. Może to mocno górnolotne, ale zawsze czułem jakiś rodzaj misji w muzyce, dlatego staram się tworzyć treściwe rzeczy o moich wzlotach i upadkach w drodze do szczęścia – wyjaśnia Jeden.

Dzięki temu, że studiował realizację dźwięku w Wielkiej Brytanii, wszystkie swoje utwory realizuje, miksuje, masteruje samodzielnie. Pierwszy utwór w życiu nagrał ku pamięci przyjaciela Cviota, na jego produkcji.

– Po dziesięciu latach udało mi się skończyć i wydać jego płytę producencką, na którą zaprosiłem wielu artystów z podziemia jako hołd w jego stronę – mówi Bartek.

Jego najnowszy utwór „Happy End” to alternatywny rap o lekko popowym brzmieniu, który zamyka alternatywną płytę wokalisty pod tytułem “Lepsze Jutro Było Wczoraj”.

– Jest to wesoły utwór prawiący o tym, że wszystkie historie mają pozytywne zakończenie i jeśli jest źle, to znaczy, że jeszcze się nie skończyły. Podnoszący na duchu utwór, który zostawia pozytywną puentę na końcu emocjonalnej i często smutnej płyty – opowiada Jeden.Gościnnie w utworze udzielił się Filipek z wytwórni QueQuality, której Bartek był kiedyś członkiem. Filipka można kojarzyć z wielu miejsc takich jak bitwy freestylowe, bogatej dyskografii z wieloma hitowymi utworami oraz walk na gali Fame mma.

Ciekawostką jest, że klip do tego utworu kręcony był podczas ekipowego wypadu do Wrocławia, gdzie spotkali się z Filipkiem – realizowany był bardzo spontanicznie.

Najbliższe plany Bartka, to publikacja albumu „Lepsze Jutro Było Wczoraj” oraz kolejnych utworów.

– W 2023 skupiam się przede wszystkim na muzyce i budowaniu marki KARMA, więc można się spodziewać dużo większej ilości premier ode mnie, ale nie tylko, gdyż w niedługim czasie poznacie inne osoby, które będą wydawać swoją muzykę pod tym szyldem – zapowiada Jeden.

Za produkcję utworu odpowiada bloom, o brzmienie zadbało Eleven Studio Mix Mastering, a klipem zajęło się 2D STUDIO.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Karnojad says:

    Bardzo szkoda, że „muzyka” idzie w tak kiepskim kierunku. Poza tym gdyby nie znane ksywki na featach u Jednego to wątpię że byłby znany na takim poziomie jak dziś, bo odbiega strasznie od ludzi których zaprasza na swoje utwory. Mimo wszystko życzę jak najlepiej.

  2. Magda says:

    Bardzo fajna piosenka! Cieszę się, że mamy takiego fajnego artystę w Płocku :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU