Dzień otwarty w Salonie Kosmetologii “Cleopatra”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Salon  “Cleopatra” celebrował we wtorek swoje 25-lecie istnienia. W miłej, wręcz domowej atmosferze, wzbogaconej relaksem i subtelną muzyką, pacjentki poddawały się zabiegom, celebrując “czas dla siebie”.

24 stycznia, we wtorek, odbył się “Dzień otwarty” w Salonie Kosmetologii ,,Cleopatra”. Goście mogli skorzystać z bezpłatnych porad kadry kosmetologów wraz z profesjonalnym badaniem skóry specjalistycznym urządzeniem.

Pacjentki, które wcześniej zarezerwowały dla siebie chwilę relaksu tego dnia, w “Cleopatrze” poddały się zabiegom rewitalizacji i odmładzania, wykorzystana była do tego celu m.in. najnowocześniejsza aparatura kosmetyczno-medyczna, karboksyterapia na twarz, strefę oczu lub wybrane partie ciała.

W “Cleopatrze” królowała tego dnia pozytywna aura. Kojącą i życzliwą atmosferę podsycała relaksująca muzyka, aromaterapia, kuszący poczęstunek dla zdrowia i urody, a także moc niespodzianek i prezentów DLA KAŻDEGO GOŚCIA! Właścicielka Anita Gołębiowska zadbała, aby każdy uczestnik Dnia Otwartego był zadowolony i w pełni usatysfakcjonowany.

Staram się szeroko współpracować i gościć renomowane i cenione firmy DERMOKOSMETYCZNE, zarówno zagraniczne, jak i polskie, m.in. Thalgo, Etre Belle, Arkana i inne. Wybieram takie, które szanują swoich klientów i wykazują w pełni gotowość obopólnej współpracy. Każdy klient jest traktowany wyjątkowo jako Gość. Dni Otwarte cieszą się w ,,Cleopatrze” ogromnym powodzeniem wśród klientów, szczególnie dzięki perfekcyjnej organizacji takiego „Święta dla zdrowia i urody” – przyznała Anita Gołębiowska.

– Dziękuję za uczestnictwo współorganizatorom: kosmetologom Cleopatry, dziennikarzom PetroNews, pani Karolinie, pani Natalii oraz pani Basi z firmy Arkana – podsumowała właścicielka „Cleopatry”.

Warto podkreślić, że w sklepie Salonu „Cleopatra” oferowane są dla pań, panów i młodzieży, dermokosmetyki z licznymi stałymi rabatami i bezpłatnymi poradami specjalistów oraz wyselekcjonowane nowości, prosto z międzynarodowych kongresów kosmetologii.

Salon Kosmetologii Cleopatra
Anita Gołębiowska
Płock, ul. Królewiecka 24A
www.cleopatra-plock.pl
e-mail: salon@cleopatra-plock.pl
FB: facebook.com/cleopatraplock
Tel. 608-178-594 lub 24- 262-49-07

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji