REKLAMA

Zrób zdjęcie w stylu disco i wygraj bilety na Disco Lotnisko

REKLAMA

Już we wrześniu na płockim lotnisku zagości ogromna, rodzinna impreza – Disco Lotnisko. Jak zapowiadają organizatorzy, będzie to niezapomniane wydarzenie dla całych rodzin, co potwierdzają zaplanowane atrakcje. Bilety na tę imprezę idą jak ciepłe bułeczki, a PetroNews ma dla Was specjalny pakiet konkursowy!

Organizatorzy Disco Lotnisko powoli zapinają już wszystko na ostatni guzik. Chociaż do festiwalu mamy jeszcze dwa miesiące, sprzedanych zostało już blisko 3 tysiące biletów, znany jest też skład gwiazd, które wystąpią na tegorocznej edycji imprezy. Miłośnicy dobrej zabawy będą zadowoleni – w Płocku zaśpiewają czołowi przedstawiciele nurtu disco polo. Na scenie płockiego lotniska 26 września pojawią się: Akcent, Mig, Piękni i Młodzi, Bayer Full czy Cliver. Małym smaczkiem będzie to, że każdy z zespołów wykona premierowy, nieznany jeszcze utwór.

Oprócz muzyki, która wielu Polakom kojarzy się z dobrą zabawą, możemy spodziewać się wielu atrakcji towarzyszących. Nie zabraknie dobrego jedzenia, zabaw dla najmłodszych i świetnej oprawy festiwalu. – Formułując skład, wierzyliśmy w frekwencyjny sukces, jednak może być jeszcze lepiej niż się spodziewamy – mówi Adrian Kiełbowski, właściciel firmy Ultra Propaganda i jednocześnie organizator festiwalu. – Cieszymy się, że fanom muzyki disco przypadły również do gustu festiwalowe gadżety – dodaje.

Bilety – do końca sierpnia jeszcze w atrakcyjnej cenie 29 zł – można kupić przez www.kupbilet.pl oraz stacjonarnie w restauracji BurgerRoom Sport Cafe, przy ul. Łukasiewicza 34 w Płocku, restauracji BurgerRoom przy ul. Konstytucji 3-go Maja w Sierpcu oraz w sklepie F.U.H. Robex przy ulicy Rewolucji Październikowej 6 w Bielsku.

Konkurs

Wspólnie z organizatorami Disco Lotnisko przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania są bilety wstępu na festiwal. Konkurs – dodajmy – z przymrużeniem oka, dla całych rodzin lub grup przyjaciół czy znajomych. Nie bez przyczyny nazwaliśmy go „Rodzina i przyjaciele na Disco Lotnisko”.discopolo
Kadr z filmu „Disco polo”, fot. materiały producenta

O co dokładnie chodzi? Przygotujcie dla nas specjalnie stylizowane zdjęcia w klimacie disco polo, na którym znajdzie się Wasza rodzina lub grupa przyjaciół. Mocno liczymy na Waszą kreatywność – zwariowane, kolorowe stroje, pozy i… nastroje. 

Zdjęcia można przesyłać do 25 sierpnia 2015 r. na adres: redakcja@petronews.pl, wraz z danymi: tytuł pracy (fotografii), imię i nazwisko, adres zamieszkania (ulica, numer domu, numer mieszkania, kod, miejscowość), telefon kontaktowy, adres e-mail, data urodzenia. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w konkursie wyłącznie za uprzednią, pisemną zgodą rodziców lub przedstawicieli ustawowych. Skan takiej zgody należy również wysłać na adres redakcja@petronews.pl.

Każdy uczestnik konkursu może zgłosić maksymalnie jedną fotografię. Zdjęcie musi być w formacie JPG, a wielkość przesyłanego pliku nie może przekroczyć 7 MB. I jeszcze jedno – w konkursie mogą brać udział jedynie te prace, które nie zostały nigdzie opublikowane i nie wygrały żadnego innego konkursu fotograficznego. Pełen regulamin dostępny jest TUTAJ.

A jakie nagrody przewidzieli organizatorzy? Bilety wstępu na festiwal Disco Lotnisko, który odbędzie się w Płocku, 26 września 2015 roku:
I miejsce – 10 biletów
II miejsce – 3 bilety
III miejsce – 2 bilety.

Zwycięzcy mogą więc zabrać ze sobą na imprezę rodzinę czy znajomych. Jak zdradził nam Adrian Kiełbowski, przewidywane są również nagrody dodatkowe, w postaci gadżetów związanych z festiwalem Disco Lotnisko.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Marta says:

    Witam, gdzie można szukać wyników konkursu: „Zrób zdjęcie w stylu disco i wygraj bilety na Disco Lotnisko”?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU