Zostań strażnikiem miejskim! Rusza nabór

REKLAMA

Stabilna praca w budżetówce, wynagrodzenie w terminie, odprowadzony ZUS, 40-godzinny tydzień pracy – to główne powody, którymi straż miejska zachęca do odpowiedzenia na ich oferty pracy. 5 wolnych miejsc czeka!

Straż Miejska w Płocku poszukuje kandydatów do pracy.

PowiązaneTematy

Do 3 października br. czekamy na chętnych, którzy chcieliby dołączyć do naszego grona – informuje st. insp. Jolanta Głowacka, rzecznik prasowy SM Płock. – Wymagania stawiane przyszłym funkcjonariuszom są wysokie, ale jesteśmy pewni, że tak zawieszona poprzeczka, to gwarancja dobrej i skutecznej pracy strażnika miejskiego – dodaje.

O pracę w płockiej straży miejskiej mogą się starać osoby, które mają skończone 21 lat, polskie obywatelstwo, co najmniej średnie wykształcenie, a poza tym są sprawne i niekarane.

Chętni muszą dostarczyć komplet dokumentów, m.in.: list motywacyjny, życiorys (cv), wypełniony kwestionariusz osobowy, kserokopię świadectw pracy i dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz szereg oświadczeń.

Przyjęci do pracy funkcjonariusze będą pracować „na ulicy”, legitymować, przyjmować interwencje od mieszkańców oraz zabezpieczać imprezy i uroczystości.

Wcześniej jednak muszą przejść postępowanie kwalifikacyjne. Do testów dopuszczeni będą ci, którzy złożą komplet poprawnie wypełnionych dokumentów. Potem będzie sprawdzian sprawności fizycznej kandydatów i rozmowa kwalifikacyjna.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w płockiej Straży Miejskiej więcej informacji znajdą na stronie www.straz.bip.ump.pl oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Straży Miejskiej przy ul. Otolińskiej 10.

W przypadku trudności z wydrukowaniem formularzy ze strony internetowej, wątpliwości czy dodatkowych pytań związanych z naborem, można dzwonić pod numery telefonów: 24 366-03-10, 24 364-70-43.