Zostań strażnikiem miejskim! Rusza nabór

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Stabilna praca w budżetówce, wynagrodzenie w terminie, odprowadzony ZUS, 40-godzinny tydzień pracy – to główne powody, którymi straż miejska zachęca do odpowiedzenia na ich oferty pracy. 5 wolnych miejsc czeka!

Straż Miejska w Płocku poszukuje kandydatów do pracy.

Do 3 października br. czekamy na chętnych, którzy chcieliby dołączyć do naszego grona – informuje st. insp. Jolanta Głowacka, rzecznik prasowy SM Płock. – Wymagania stawiane przyszłym funkcjonariuszom są wysokie, ale jesteśmy pewni, że tak zawieszona poprzeczka, to gwarancja dobrej i skutecznej pracy strażnika miejskiego – dodaje.

O pracę w płockiej straży miejskiej mogą się starać osoby, które mają skończone 21 lat, polskie obywatelstwo, co najmniej średnie wykształcenie, a poza tym są sprawne i niekarane.

Chętni muszą dostarczyć komplet dokumentów, m.in.: list motywacyjny, życiorys (cv), wypełniony kwestionariusz osobowy, kserokopię świadectw pracy i dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz szereg oświadczeń.

Przyjęci do pracy funkcjonariusze będą pracować „na ulicy”, legitymować, przyjmować interwencje od mieszkańców oraz zabezpieczać imprezy i uroczystości.

Wcześniej jednak muszą przejść postępowanie kwalifikacyjne. Do testów dopuszczeni będą ci, którzy złożą komplet poprawnie wypełnionych dokumentów. Potem będzie sprawdzian sprawności fizycznej kandydatów i rozmowa kwalifikacyjna.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w płockiej Straży Miejskiej więcej informacji znajdą na stronie www.straz.bip.ump.pl oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Straży Miejskiej przy ul. Otolińskiej 10.

W przypadku trudności z wydrukowaniem formularzy ze strony internetowej, wątpliwości czy dodatkowych pytań związanych z naborem, można dzwonić pod numery telefonów: 24 366-03-10, 24 364-70-43.

Podziel się:

7 komentarzy

  1. Duża rotacja w tej Straży ludzie im uciekają masowo co miesiąc coraz większy nabór jak tak dalej pójdzie to w końcu zlikwidują lub ludzie sami pójdą po rozum do głowy i się zwolnia bo kto będzie utrzymywał 3 kierowników , 2 naczelników,zastępcę komendanta ,komendanta i reszte kolesi od brania pieniędzy ???

  2. Miejsce w którym sprzątaczka jest ważniejsza od ludzi Patrolujacych miasto (prawda),nie może byc normalne ,gdzie Ci ludzie pracują za grosze tak za grosze ! To trzeba mówić Na głos gdzie jest wyzysk ! 1500-1600 zł na miesiąc wstyd i banda powinni rozwiązać Ale całą eskradre orłów którzy są tam decydentami .Wszystko tam jest po układzie nie warto tam pracować odradzam !

  3. Ja zatrudniam za 25 zylek i tez ZUS odprowadzam
    1600 to kolacja w dobrej knajpie z dobrym winem kosztuje
    Tutaj przychodzą ludzie niedowartościowani z poczuciem niższości którzy wyladowywuja swoje negatywne emocje i frustracje na obywatelach. Szkoda moich podatków na ta formacje kolesiostwo, nepotyzm i hipokryzja panują zarówno w straży miejskiej jak i policji w Płocku

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji