Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja. Co jeszcze w programie?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

II Edycja Kongresu 590, spotkanie kadry w Anwilu oraz rozmowa o innowacjach – to główne tematy 134 wydania Studia Grupy ORLEN. Pracownicy Grupy ORLEN mogą wziąć również w akcji “Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja”, a wszyscy płocczanie – uczestniczyć w atrakcjach Płockich Ogrodów Światła.

Kongres 590 w Rzeszowie
“Uwalniamy polski potencjał” – pod takim hasłem odbyła się druga edycja Kongresu 590 w Jasionce pod Rzeszowem. Spotkali się tam przedstawiciele świata biznesu, polityki i nauki, by rozmawiać o potencjale polskich marek, a także konkurencyjności gospodarki w wymiarze polskim i europejskim.

Kongres otworzył Prezydent RP Andrzej Duda, który objął honorowym patronatem wydarzenie. Zwracał uwagę na to, że Polska ma jeszcze niski wskaźnik innowacyjności gospodarki i zachęcał do rozwoju w tym kierunku.

Podczas kongresu, koncern zaprezentował się także w postaci dwóch stoisk promocyjnych – sportowego, z autem Kuby Przygońskiego, oraz z modelem dystrybutora paliw, który zamieniał się w specjalnie przygotowaną grę. Stworzono również stoisko Stop Cafe.

TOP70 w Anwilu
Przed rokiem odbyło się pierwsze tego typu spotkanie we włocławskiej spółki z Grupy ORLEN. TOP70, czyli najważniejszych osób zarządzających wszystkimi obszarami w Anwilu. W tym roku kadra menadżerska spotkała się ponownie. Tym razem spotkanie stało się platformą do prezentacji pomysłów, służących rozwojowi firmy, które zaprezentowali raportujący bezpośrednio do zarządu dyrektorzy obszarów i szefowie biur.

Warsztaty z innowacjami
W Płocku odbyły się spotkanie przedstawicieli obszarów biznesowych z Orlenu, po to, by porozmawiać na temat problemu zaproponowanego przez Biuro Innowacji. Wymiana doświadczeń i dyskusja odbyła się w ramach warsztatów z innowacjami, które właśnie to biuro organizuje. To cykl sześciu warsztatów, z których odbyły się już dwa. Każde poświęcone jest innemu wątkowi.

Spotkanie z byłymi pracownikami Orlenu
16 listopada w Domu Technika w Płocku odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie z byłymi pracownikami Orlenu, obchodzącymi rocznicę 70., 75., 80. i 85. urodzin. Krystian Pater, członek zarządu ds. produkcji, wraz z Anną Lewandowską-Romanowską, dyrektorem biura zarządzania relacjami społecznymi, wręczyli jubilatom upominki i kwiaty.

List od świętego Mikołaja
PKN ORLEN wraz z płockim Teatrem Dramatycznym organizuje zbiórkę maskotek, zabawek, gier i książek dla dzieci.

6 grudnia, w Mikołajki, wszystkie te rzeczy zostaną przekazane przebywającym na dziecięcych oddziałach szpitalnych, za pośrednictwem ubranych w kolorowe stroje aktorów z teatru.
Aby do nich dołączyć, trzeba wysłać zgłoszenie na adres wolontariat@orlen.pl lub zadzwonić pod numer 24 256-68-92.

Płockie Ogrody Światła
W parku za Katedrą, na Wzgórzu Tumskim w Płocku stanie wielka dekoracja świetlna, która przez miesiąc, każdego dnia po zmroku, będzie cieszyła oczy płocczan.
Dekoracja rozbłyśnie już 9 grudnia od godz. 14, a jej otwarciu towarzyszyć będzie wiele atrakcji.

Cykl spotkań zarządu zakończony
Zakończył się cykl kwartalnych spotkań zarządu z pracownikami Anwilu, reprezentujących wszystkie szczeble. Spotkania kwartalne stały się dobrą praktyką w Anwilu. Po raz pierwszy odbyły się jeszcze w 2014 roku, a wzrastająca frekwencja potwierdza potrzebę organizowania takich spotkań.

Pomocnik Świętego Mikołaja
Do świąt Bożego Narodzenia pozostał już niespełna miesiąc. To bardzo dobry moment, by zaangażować się w akcję świątecznego wolontariatu, pn. “Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja”.
Każdy może nie tylko spełnić świąteczne marzenia dzieci, ale również zdecydować, do kogo trafi ta pomoc, wybierając placówkę. Od lat, wspólnie z Fundacją ORLEN – Dar Serca, która wspiera działalność rodzinnych domów dziecka, koncern zachęca do działań na rzecz dzieci tam przebywających.

ORLEN Wisła Płock – remis ze Szwecją
Piłkarze ręczni Wisły Płock ponownie spotkali się z zespołem IFK Kristianstad, tym razem na własnym boisku. To miał być rewanż za mecz sprzed tygodnia, ale przede wszystkim pierwsze punkty za zwycięstwo w tym sezonie Ligi Mistrzów. Nie udało się jednak ani jedno, ani drugie.
Mecz zakończył się remisem 25:25.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji