REKLAMA

Zorza, jazz i święto Purim – nasze propozycje na weekend

REKLAMA

Pod względem imprez, najbliższe dni zapowiadają się imponująco. Każdy na pewno wybierze coś dla siebie. Zobaczcie nasze propozycje na weekend.

Niestety, często imprezy rozpoczynają się o tych samych godzinach, czego chyba organizatorzy nie biorą pod uwagę. Atrakcje trzeba więc sobie sobie dawkować. Wypatrzyliśmy kilka atrakcji, na które warto się wybrać.

14 marca
– godz. 18 – II Festiwal Zorzy Polarnej. Będzie to pokaz slajdów połączony z promocją książki „Dobra krew” autorstwa Magdy Skopek w Domu Darmstad. Wstęp wolny.
– godz. 18 – spektakl muzyczny „Radość istnienia” w Muzeum Żydów Mazowieckich.
– godz. 19 – „Chwila nieuwagi – szalona farsa z intrygą gangsterską w tle”. Spektakl w Teatrze Dramatycznym. Bilety po 40 zł.
– godz.19 – Kawiarnia Jazzowa: Dominik Bukowski Quartet. Sala koncertowa Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki, ul. Tumska 9. Bilety po 15 zł.

– godz. 19 – premiera filmu „Obietnica” prod. polskiej w kinie Helios. Kolejna emisja o godz. 21.15.15 marca
– od godz. 10 – Targi Poloniada w Orlen Arenie. Bilety po 10 i 20 zł.
– godz.17 – „Muzyczne odgłosy wiosny”. Koncert zorganizowany przez Płocki Osrodek Kultury i Sztuki oraz Kurię Diecezjalną w sali barokowej byłego Opactwa Benedyktyńskiego ul. Tumska 3a.

16 marca
– od godz.10 – ciąg dalszy imprez, związanych z Poloniadą. Bilety po 10 i 20 zł.
– od godz. 10 do 16 – „Święto Purim w Muzeum Żydów Mazowieckich”. Żydowski karnawał – Purim jest świętem radosnym, upamiętniającym ocalenie Żydów od zagłady grożącej im w Persji. Wstęp wolny.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU