Zoonoc – zapraszamy nie tylko zwycięzców konkursu!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już jutro płocki ogród zoologiczny organizuje najbardziej popularną imprezę w roku – Zoonoc. W trakcie tej imprezy będzie można wziąć udział w konkursie na zdjęcie z Zoonocy i wygrać nagrody. Tymczasem zobaczcie, jakie wierszyki o tym wydarzeniu ułożyli zwycięzcy naszego konkursu, którzy 1 lipca przenocują w zoo.

Wśród nadesłanych przez Was prac, wyróżniliśmy trzy wiersze, których autorzy będą mogli z osobami towarzyszącymi pojawić się w płockim ogrodzie zoologicznym i skorzystać z jutrzejszych atrakcji.

Adam

W naszym mieście i to wkrótce,
będzie wielkie wydarzenie – to niektórych wręcz marzenie.
Na Wiślanej naszej skarpie, miasta królów – czyli Płocka
odbyć ma się Płocka – Zoonocka.

Krzysztof

Na płocką Zoonoc,
już czas pakować ciepły koc.
Zwierzęta i ludzie czekają,
bo w ogrodzie ku sobie się mają.
Nocka w Zoo już blisko,
na wejściu kłaniamy się nisko,
ludziom zaangażowanym w to,
byśmy razem bawili się w Zoo.

Mateusz

Po północy cisza nastanie,
W grę nie wchodzi nawet szeptanie,
Chcemy posłuchać melodii nocy,
Bo o to chodzi w płockiej ZooNocy
Nie zapomnij zabrać kocy!

Przypominamy, że ZooNoc startuje o godz. 19 – wówczas uczestnicy zaczną być wpuszczani na teren ogrodu. Pełen program imprezy znajdziecie na STRONIE ZOO, natomiast dodatkowo zachęcamy Was do robienia sobie zdjęć z wydarzenia.

Płocki ogród zoologiczny organizuje konkurs – wyślijcie zdjęcia z ZooNocy na adres konkurs@zoo.plock.pl do 10 lipca. Trzy najciekawsze fotografie, które zostaną wybrane w głosowaniu na facebookowym profilu ZOO, zostaną nagrodzone zaproszeniami do ZOO oraz bardzo atrakcyjnymi zoologicznymi nagrodami rzeczowymi. Każdy uczestnik może wysłać maksymalnie 3 zdjęcia, które zostały wykonane podczas ZooNocy. Zgłaszając zdjęcia należy podać imię, nazwisko oraz kontakt telefoniczny oraz zgodę na ich opublikowanie na facebookowym profilu ZOO Płock.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji