REKLAMA

Znów obwodnica Płocka zablokowana. Zderzyły się dwa auta

REKLAMA

Niestety, znów odczuwamy sposób wykonania tzw. obwodnicy Płocka. Wypadek spowodował całkowitą blokadę ul. Władysława Bartoszewskiego, korek ciągnie się już od strony Ronda Wojska Polskiego.

W czwartek, 6 sierpnia, czytelnik przekazał nam informację o wypadku, do którego doszło na tzw. obwodnicy Płocka.

– Wszystkie pasy są zablokowane. Korek ciągnie się od strony Podolszyc w stronę miasta i w drugą stronę to samo, nie ma możliwości przejazdu przez obwodnicę w żadnym kierunku – wyjaśniał.

Informację potwierdza płocka policja.– Do zdarzenia doszło na ul. W. Bartoszewskiego. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący mercedesem podczas zmiany pasa ruchu nie ustąpił pierwszeństwa kierującej audi. W tej chwili udzielana jest pomoc medyczna 84-letniemu kierującemu mercedesem. Droga jest zablokowana – przekazała nam mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji.

O godzinie 15.25 otrzymaliśmy informację, że droga będzie wkrótce odblokowana.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 6

 1. Jan Wyrębkowski says:

  Panie prezydencie Nowakowski! Pora, wielka pora wziąć się za merytoryczne analizy i merytoryczne planowanie potrzebnych rozwiazań dla Płocka i skoordynowaną ich realizację! Oby tu nie powtórzył się przypadek Lake Megantic z Kanady albo ostatnich zdarzeń z Bejrutu. Funkcjonowanie Płocka musi być wzorcowo zaplanowane!

 2. Anonim says:

  Taka to już jest nasza wspaniała jednopasmowa obwodnica

 3. Kakalak says:

  To Płock ma obwodnicę?

 4. Anonim says:

  Dla wszystkich kierowców wprowadzić badania lekarskie,podobne do badań okresowych w zakładach pracy.
  Po ukończeniu 80 toku życia zabrać prawo jazdy i nie ma wyjątków.Wiem co piszę. Sam zrezygnowałem z prowadzenia auta,ze względu na problemy ze wzrokiem.Nie chciałem kogoś innego ukrzywdzić.Mam sporo mniej niż 80 lat.

 5. Blancik says:

  84 lata! No chyba pora przesiąść się na autobus komunikacji miejskiej. Bileciki za darmo…

  • Anonim says:

   Może chłop chciał sprawnie przejechać z miejsca na miejsce. Jak będzie chciał poświecić dzień na zwiedzanie Płocka to na pewno skorzysta z komunikacji miejskiej ( nie mylić z transportem ). A komunikacja i tak dostanie rekompensatę za bezpłatny przejazd , to co będzie brudził,miejsce zajmował, siedzenie wycierał, itd :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU