REKLAMA

Znów kradną samochody. Tym razem to Toyota i Renault

REKLAMA

Miniony weekend był w Płocku względnie bezpieczny. Względnie, bo złodzieje nie odpuszczali… Tylko jednej nocy ukradli dwa samochody osobowe. Poza tym, policja odnotowała jeden wypadek na terenie powiatu płockiego, łącznie 13 kolizji (8 w mieście, 5 w powiecie), zatrzymała dwóch nietrzeźwych kierowców, a 11 osób doprowadziła do izby wytrzeźwień. 

Do wypadku doszło w piątek, 19 sierpnia w miejscowości Słupno. Kierujący skuterem 25-letni mieszkaniec Słupna, stracił panowanie nad pojazdem i upadł na jezdnię, uderzając głową o krawężnik. W wyniku zdarzenia, ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani w miejscowościach Czermno oraz Zągoty.

18 sierpnia (czwartek) na ul. Tysiąclecia w Płocku doszło do kradzieży saszetki wraz z zawartością dokumentów oraz telefonu. Łączna wartość strat wyniosła 700 złotych.18-19 sierpnia w miejscowości Kostrogaj (gm. Radzanowo) na terenie budowy skradziono betoniarkę o wartości 2000 złotych.

W nocy z 18 na 19 sierpnia w Płocku na ul. Chopina nieznany sprawca ukradł samochód marki Renault. Właściciel pojazdu oszacował straty na około 6000 złotych. Tej samej nocy na ul. Bat. Parasol w Płocku doszło do kolejnej kradzieży, tym razem auta marki Toyota. Straty wyniosły około 20.000 złotych.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU