Znów kradną samochody. Tym razem to Toyota i Renault

0

Miniony weekend był w Płocku względnie bezpieczny. Względnie, bo złodzieje nie odpuszczali… Tylko jednej nocy ukradli dwa samochody osobowe. Poza tym, policja odnotowała jeden wypadek na terenie powiatu płockiego, łącznie 13 kolizji (8 w mieście, 5 w powiecie), zatrzymała dwóch nietrzeźwych kierowców, a 11 osób doprowadziła do izby wytrzeźwień. 

Do wypadku doszło w piątek, 19 sierpnia w miejscowości Słupno. Kierujący skuterem 25-letni mieszkaniec Słupna, stracił panowanie nad pojazdem i upadł na jezdnię, uderzając głową o krawężnik. W wyniku zdarzenia, ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani w miejscowościach Czermno oraz Zągoty.

18 sierpnia (czwartek) na ul. Tysiąclecia w Płocku doszło do kradzieży saszetki wraz z zawartością dokumentów oraz telefonu. Łączna wartość strat wyniosła 700 złotych.

18-19 sierpnia w miejscowości Kostrogaj (gm. Radzanowo) na terenie budowy skradziono betoniarkę o wartości 2000 złotych.

W nocy z 18 na 19 sierpnia w Płocku na ul. Chopina nieznany sprawca ukradł samochód marki Renault. Właściciel pojazdu oszacował straty na około 6000 złotych. Tej samej nocy na ul. Bat. Parasol w Płocku doszło do kolejnej kradzieży, tym razem auta marki Toyota. Straty wyniosły około 20.000 złotych.

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje