REKLAMA

Znęcał się nad żoną, groził jej śmiercią. Policja zatrzymała agresora

REKLAMA

Mężczyzna, będąc pod wpływem alkoholu, znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. Kobieta zadzwoniła po policję, teraz agresor co najmniej najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 4 maja. Mieszkaniec gminy Szczawin Kościelny, 49-letni mężczyzna, będąc pod wpływem alkoholu wszczął awanturę i groził swojej żonie pozbawieniem życia. Na szczęście kobieta poprosiła o pomoc policję i mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

PowiązaneTematy

Jak się okazało, nie był to pierwszy przypadek znęcania się nad żoną przez 49-latka.

– Policjanci zajmujący się sprawą, zebrali obszerny materiał dowodowy potwierdzający psychiczne i fizyczne znęcanie się nad żoną przez zatrzymanego. Śledczy nie mieli wątpliwości, że mężczyzna może stanowić zagrożenie dla pokrzywdzonej – wyjaśnia mł. asp. Żaneta Kołodziejska z Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie.Mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Na wniosek Policji i Prokuratora Rejonowego, Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na dwa miesiące. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat więzienia.

– Pamiętajmy! Przemoc w rodzinie nie jest sprawą prywatną, jest przestępstwem ściganym przez prawo. Wykorzystywanie, bicie i krzywdzenie osób bliskich jest przestępstwem, takim samym, jak przemoc wobec obcych. Jeżeli wiesz, że osobie z twojego otoczenia dzieje się krzywda, nie czekaj! Powiadom Policję lub najbliższy Ośrodek Pomocy Społecznej – apeluje mł. asp. Żaneta Kołodziejska.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Aaaa says:

    Nindża domowy

  2. Lol says:

    Brawa dla tej odważnej kobiety

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU