REKLAMA

Znany youtuber zaśpiewał dla małego mieszkańca powiatu płockiego

REKLAMA

Cyber Marian, prowadzący kanał w serwisie YouTube, zaangażował się w akcję pomocy dla małego Bruna ze Słubic (powiat płocki), który urodził się z połową serduszka. Youtuber nagrał dla chłopczyka specjalny utwór z apelem o pomoc.

Bruno to dwuletni chłopczyk ze Słubic niedaleko Płocka, który urodził się jedynie z połową serca. Od samego urodzenia nieustannie jego życie jest zagrożone, przeszedł już parę operacji, ale potrzebuje jeszcze jednej. Jak pisaliśmy, rodzice Bruno Drozda prowadzą zbiórkę na specjalistyczną operację, którą przeprowadzi prof. Edward Malec z Kliniki Uniwersyteckiej w Münster, jest on specjalistą od operacji na takich sercach.

Dwulatek potrzebuje pomocy. Chłopiec urodził się z połową serca

PowiązaneTematy

Aby pomóc zebrać fundusze na leczenie chłopca, na PetroNews znajdziecie specjalny widget, poprzez który szybko możecie przejść na stronę ze zbiórką pieniędzy. Widget wyświetla się przy naszych artykułach.

W akcję pomocy dla małego Bruna zaangażował się też Cyber Marian – polski producent filmowy i osobowość internetowa, który od 2011 roku tworzy i prowadzi kanał wideo w serwisie YouTube. Znany jest z serii filmów „Ukryte polskie MEGAMIX” oraz „Amerykańskie trailery polskich filmów”. Jest autorem książki „Dziś tak bardziej”, wydanej przez oficynę Insignis Media, a także laureatem nagrody Grand Video Awards 2017 w kategorii Osobowość Roku.Tworzy również programy telewizyjne: MegaMix – ukryty polski i Muzowkręt (emitowane w stacji 4fun.tv) oraz Spikani w stacji RBL.TV. Na potrzeby gali nagród „Węże” przygotował zwiastun pięciu filmów nominowanych do nagrody Wielkiego Węża 2013. W marcu 2013 kanał Cyber Mariana, jako jeden z pięciu polskich najlepiej rozwijających się kanałów w Polsce, został nagrodzony przez dyrekcję serwisu YouTube spersonalizowaną kampanią reklamową.

2 stycznia 2016 Cyber Marian wraz z Orlen Team wystartował w rajdzie Dakar. Przez 6 dni przejechał blisko 4000 km po bezdrożach Argentyny, aby na zlecenie PKN ORLEN nakręcić swoją pierwszą zagraniczną produkcję – powstał w ten sposób film pt. „Składakar”, w którym wystąpili zawodnicy Orlen Team: Adam Małysz, Rafał Sonik, Kuba Przygoński, Kuba Piątek, Jacek Czachor, Marek Dąbrowski.

Jego premierowy odcinek programu „Złomowisko” pobił rekordy popularności, uzyskując trzeci najlepszy wynik w historii Discovery Channel w Polsce. Podczas premiery „Złomowiska”, PL Discovery Channel był piątym najchętniej oglądanym kanałem w Polsce (udział w rynku – 4,06%) – wyprzedziły go tylko kanały tzw. „wielkiej czwórki”, czyli Polsatu, TVN, TVP1 i TVP2.

A jak brzmi piosenka dla Bruna? Posłuchajcie sami.