REKLAMA

Znany jest termin zamknięcia płockich siłowni Jatomi. Czy wchodzi nowa sieć?

REKLAMA

Jak informowaliśmy, Jatomi Fitness zamyka swoje siłownie w Polsce. Ustalono już termin zakończenia działalności w Galerii Mazovia, wkrótce taki sam los spotka Jatomi w galerii Atrium Mosty. Pojawiają się już jednak pogłoski o nowym graczu na płockim rynku.

Na początku stycznia szef Jatomi Group, Trevor Brennan zapowiedział zamknięcie wszystkich siłowni tej sieci w Polsce. Tłumaczył, że niektóre dzierżawy klubów są przekazywane innym operatorom, ale inne lokalizacje będą zamykane. Według zapowiedzi prezesa spółki, całkowite zamknięcie klubów w Polsce miało nastąpić w ciągu najbliższych 3-4 miesięcy.

W Płocku działają dwa kluby – w Galerii Mazovia oraz Atrium Mosty. Czy są już podjęte decyzje w ich sprawie?

– Jatomi w Galerii Mazovia działa tylko do dzisiaj, 31 stycznia, do godziny 22 – informuje Kamila Jasińska, manager Jatomi Fitness Płock. – Nasi klienci mogą nadal korzystać z siłowni w Galerii Mosty. Nie znamy jeszcze terminu zamknięcia tego klubu, ale klientów możemy zapisywać tylko do końca lutego – wyjaśnia.

Tłumaczy również, że to galerie prowadzą rozmowy z ewentualnymi najemcami dotychczasowych pomieszczeń po Jatomi Fitness.Fot. Zdrofit.pl

Tymczasem z nieoficjalnych informacji wynika, że otworzeniem siłowni w Płocku jest zainteresowana sieć Zdrofit, która swoje kluby otworzyła głównie w Warszawie, ale i w Otwocku czy Legionowie. Siłownia, podobnie jak sieć Jatomi Fitness, oprócz dobrze wyposażonych pod kątem sprzętowym klubów, oferuje również treningi personalne oraz strefę relaksu – sauny.

Oficjalnie nie ma jeszcze komunikatu firmy w tej sprawie.

Jatomi Fitness kończy działalność. Co z płockimi siłowniami?

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. ka says:

    Szkoda ale zaraz sie otwiera nowa !!! Tam jest najlepiej czekamy

  2. Fitnes says:

    Gdzie teraz chamy i wieśniaki będą kradli mam nadzieje ze nie w Just gym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU