REKLAMA

Znamy wykonawcę modernizacji stadionu

REKLAMA

Co najmniej ok. 1,6 mln zł zapłacimy do czerwca za wymianę nawierzchni boiska na stadionie Wisły Płock. 1 lutego ukazała się informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.

PowiązaneTematy

Przetarg ogłoszono w związku z planowaną modernizacją stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku w zakresie przebudowy boiska ze sztuczną nawierzchnią. Nie chodzi tu jednak o modernizację omawianą podczas ostatniej sesji rady miasta, a o samą wymianę nawierzchni.

Wygrała propozycja konsorcjum firm, z liderem – spółką Prestige-Invest z Gdyni oraz partnerem – spółką Panorama Obiekty Sportowe z Piaseczna. Wybrane konsorcjum za całość zamówienia (zakres II) zaproponowało kwotę 2.221.243,47 zł, natomiast przy zakresie minimalnym (zakres I) złożyło ofertę na 1.598.301,36 zł.

Niezależnie od wybranego ostatecznie zakresu prac, zakończenie prac budowlanych musi nastąpić do 16 czerwca 2017, natomiast uzyskanie certyfikatu FIFA Quality Pro – do 29 września br.

W postępowaniu przetargowym wzięła udział również firma FHU Auto-Sport Ireneusz Konkel z Miechcina, która zaproponowała odpowiednio 2.424.107,37 zł za zakres II oraz 1.699.459,02 zł za zakres I. Łączna punktacja za ofertę w przypadku tej firmy wyniosła 68,31 pkt, natomiast wybrane konsorcjum uzyskało 82 pkt. Łączna punktacja za ofertę w przypadku tej firmy wyniosła 68,31 pkt, natomiast wybrane konsorcjum uzyskało 82 pkt.Urząd Miasta Płocka przeznaczył na tę inwestycję 1,6 mln zł.

“Stadion to fanaberia grupki osób” – dyskusja na sesji

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU