REKLAMA

Znamy termin zamknięcia al. Kilińskiego i mostu. Jakie objazdy?

REKLAMA

Wiadomo już, że remont al. Kilińskiego rozpocznie się za tydzień. Nie zmieniła się też wstępna data rozpoczęcia remontu Mostu Legionów Piłsudskiego – zostanie całkowicie zamknięty kilka dni później, w poniedziałek.

Płoccy kierowcy i ci, którzy przejeżdżają przez miasto, od piątku, 21 czerwca, muszą uzbroić się w cierpliwość. Tego dnia zostanie zamknięta dla ruchu al. Kilińskiego, a 24 czerwca – Most Legionów Piłsudskiego.

– W piątek, 21 czerwca, w al. Kilińskiego ruch zostanie całkowicie wyłączony na odcinku od skrzyżowania z ul. 3 Maja do skrzyżowania z ul. Sienkiewicza. Skrzyżowania alei z ul. Sienkiewicza i 3 Maja pozostaną przejezdne. Również w piątek, 21 czerwca wyłączony całkowicie zostanie ruch na odcinku ul. Warszawskiej – od skrzyżowania z al. Kilińskiego do wjazdu do starej drukarni (rejon ul. harc. A. Gradowskiego) – informuje Konrad Kozłowski z referatu informacji miejskiej płockiego ratusza.Nie zmieniła się jak na razie wstępna data zamknięcia na czas remontu mostu im. Legionów Piłsudskiego – z utrudnieniami musimy liczyć się od poniedziałku, 24 czerwca.

– Na czas robót będzie obowiązywać objazd Mostem Solidarności, Trasą Popiełuszki, ul. Wyszogrodzką, al. Piłsudskiego. Także autobusy KM Płock zostaną skierowane na trasy zastępcze. O zmianach w organizacji ruchu będziemy informować na bieżąco – wyjaśnia Konrad Kozłowski.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 4

 1. Dexter says:

  No pięknie… A ja niedługo mam jechać do Kutna, a stamtąd do Łowicza. Po prostu brak słów!!!

  • sdfd says:

   o jesusie krystusie! jak ty sobie z życiem poradzisz? szukaj psychologa, bo zamkniesz się w sobie przez tą tragedię. proponuję jechać na lotnisko w modlinie i tam złapać samolot. bo przecież nie mamy drugiego mostu.

 2. gł. inż. says:

  Jest jeszcze alternatywa – , droga powietrzna .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU