REKLAMA

Znamy program niedzielnej Biesiady Kasztelańskiej

REKLAMA

Pierwsza tegoroczna Biesiada Kasztelańska odbędzie się w Płocku. Zabawa rozpocznie się w niedzielę 16 czerwca o godz. 16 na stadionie miejskim przy ul. Kochanowskiego. Gwiazdą wieczoru będzie Kult.

Płocczan i mieszkańców regionu zaprasza Marka Kasztelan, która już po raz jedenasty zaprasza na Biesiady. Atrakcji nie zabranie: pierwsi goście będą mogli wejść na stadion o godz. 15. Na kolejne godziny w programie imprezy przewidziano cztery koncerty zespołów reprezentujących bardzo różne gatunki muzyczne. Usłyszymy: grającego od jazz-rocka, przez latino po muzykę taneczną Big Black Band, dwie gwiazdy nurtu disco polo – grupy Toledo oraz Top One – i wreszcie gwiazdę wieczoru: zespół Kult z charyzmatycznym liderem – Kazikiem Staszewskim.

PowiązaneTematy

Koncertom towarzyszyć będzie szereg konkursów z nagrodami, gotowanie na żywo, nauka tańca pod okiem profesjonalistów, pokazy taneczne, karaoke i wiele innych atrakcji. Relację z imprezy będzie można zobaczyć na antenie Polo TV.

Ramowy program Biesiady Kasztelańskiej
– godz. 15.00 – start imprezy: otwarcie gastronomii,
– godz. 18.00 – koncert zespołu Toledo,
– godz. 19.00 – koncert zespołu Top One,
– godz. 21.00 – Kult.

Kalendarium imprez:
16 czerwca – Płock, Stadion Miejski przy ul. Kochanowskiego – wystąpi zespół KULT.
6 lipca – Sierpc, tereny zielone przy ul. Paderewskiego – wystąpi BUDKA SUFLERA.
10 sierpnia – Mława, MOSiR przy ul. Kopernika – wystąpi BLUE CAFE.
17 sierpnia – Włocławek, teren przy Hali Mistrzów – wystąpi BAJM.

Cykl Biesiad Kasztelańskich i kasztelańskich Dni Miast poprzedzony zostanie także specjalną promocją „Biesiaduj z Kasztelanem”. Na jej uczestników, którzy kupią czteropak Kasztelana Jasnego Pełnego w jednym z ok. 700 oznaczonych punktów handlowych sprzedających piwo marki Kasztelan, czekać będą kupony. Będzie je można zamienić podczas Biesiad Kasztelańskich na darmowy kufel wybornego piwa. Promocja startuje 27 maja i potrwa do 17 sierpnia. Szczegóły jej przebiegu i regulamin znaleźć można na stronie www. browarkasztelan.pl.