Znacie tego mężczyznę? Stracił pamięć

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W płockim szpitalu wojewódzkim przebywa mężczyzna, który nie pamięta jak się nazywa ani skąd pochodzi. Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu danych osobowych tego mężczyzny.

Starszy mężczyzna 31 października około godziny 18 przyszedł na Posterunek Policji w Nowym Duninowie (powiat płocki). – Nie pamięta jak się nazywa i gdzie mieszka, nie pamięta również jak znalazł się w Nowym Duninowie i skąd przyjechał – wyjaśnia Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. Obecnie mężczyzna przebywa na Oddziale Neurologicznym w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Płocku.

Rysopis mężczyzny: wiek z wyglądu ok. 55-65 lat, ok. 170 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy siwe, oczy niebieskie, na twarzy trzydniowy siwy zarost, krzaczaste brwi, brak znaków szczególnych. Mężczyzna ubrany był w białą koszulkę z kołnierzykiem, czerwoną kamizelkę w tzw. serek, spodnie dresowe granatowe z napisem „Humel”, czarne skarpety oraz buty sportowe białe z napisem „Adidas”. Posiadał przy sobie torbę biało-granatową z napisem intersport, kurtkę typu deszczówkę koloru szarego, w torbie miał bluzę granatową z napisem Humel, ręcznik czarno-zielony z napisem Roland Garos oraz bordowy szalik.

Jeśli rozpoznajecie tego mężczyznę, skontaktujcie się z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 24 266-15-66; 24 266-16-00; 24 266-16-01 lub 997.

mezczyzna1

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji