REKLAMA

Zmieniony ruch na ul. Batorego

REKLAMA

W rejonie skrzyżowania ulic Wyszogrodzkiej, 4 Pułku Strzelców Konnych i Batorego nastąpiła zmiana organizacji ruchu. Ma to związek z rozpoczętymi tam pracami drogowymi.

PowiązaneTematy

Na ulicy Batorego został wprowadzony ruch jednokierunkowy, od ulicy Wyszogrodzkiej do ulicy Słonecznej. Natomiast z ulicy Słonecznej do ulicy Wyszogrodzkiej dojedziemy ulicą Głowackiego, czyli następną ulicą, która znajduje się równolegle za ulicą Batorego.

Zmianie uległa także organizacja ruchu na skrzyżowaniu ulic Wyszogrodzkiej i 4 Pułku Strzelców Konnych. Wydzielone zostały tam oddzielne pasy do skrętu w lewo oraz do zawracania na skrzyżowaniu. Pojawi się również dodatkowe oznakowanie pionowe, odnoszące się do zmian w oznakowaniu poziomym.

Cel wprowadzanych zmian to poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego, w szczególności na przejściach dla pieszych. Dodatkowo, według założeń, poprawie ma ulec płynność poruszania się pojazdów.W związku z prowadzonymi pracami, warto zachować szczególną ostrożność i stosować się do nowego oznakowania.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU