Zmiany na pętli autobusowej przy cmentarzu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zamknięta dla ruchu będzie pętla przy Cmentarzu Komunalnym. Autobusy linii 4, 15 i 24 w kierunku centrum odjeżdżać będą z przystanku tymczasowego, zlokalizowanego na parkingu ok. 50 m za pętlą w kierunku Bielska. Jakie jeszcze zmiany czekają płocczan?

W związku z przebudową ulicy Bielskiej, do odwołania będzie zamknięta dla ruchu pętla Cm. Komunalny. Autobusy linii 4, 15 i 24 w kierunku centrum odjeżdżać będą z przystanku tymczasowego, zlokalizowanego na parkingu ok. 50 m za pętlą w kierunku Bielska.

– Przypominamy, że do odwołania zawieszone zostało również funkcjonowanie przystanków Cm. Komunalny 01 i 02 (po obydwu stronach ul. Bielskiej przy przejeździe kolejowym). Autobusy zatrzymują się przy przystankach zastępczych ustawionych na ulicach Bielskiej i Sierpeckiej – informuje Konrad Kozłowski z Urzędu Miasta Płocka.

Autobusy linii 4, 15 i 24:
– jadące w kierunku cmentarza zatrzymywać się będą dopiero na przystanku tymczasowym na parkingu ok. 50 m za pętlą w kierunku Bielska (tam koniec trasy);
– w kierunku centrum odjeżdżać będą również z przystanku tymczasowego na parkingu za pętlą, a następnie zatrzymywać się będą na przystanku zastępczym na ul. Bielskiej ok. 50 m przed skrzyżowaniem z ul. Sierpecką.

Autobusy linii 24:
– jadące do Brochocina zatrzymywać się będą przy przystanku tymczasowym na ulicy Bielskiej za pętlą w kierunku Bielska (przy wjeździe na parking);
– jadące z Brochocina odjeżdżać będą z przystanku tymczasowego na parkingu za pętlą, a następnie zatrzymywać się będą na przystanku zastępczym na ul. Bielskiej ok. 50 m przed skrzyżowaniem z ul. Sierpecką.

Autobusy linii 110 i 112:
– jadące w kierunku Bronowa-Zalesia / Lelic / Bielska zatrzymywać się będą przy przystanku tymczasowym na ulicy Bielskiej za pętlą w kierunku Bielska (przy wjeździe na parking);
– jadące w kierunku centrum zatrzymywać się będą przy przystanku zastępczym na ul. Bielskiej ok. 50 m przed skrzyżowaniem z ul. Sierpecką.

Autobusy linii 111:
– jadące w kierunku Starych Proboszczewic zatrzymywać się będą przy przystanku zastępczym na ul. Sierpeckiej za przejazdem kolejowym;
– jadące w kierunku centrum zatrzymywać się będą przy przystanku zastępczym na ul. Sierpeckiej ok. 100 m przed przejazdem kolejowym.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji