Zmarła starsza kobieta, jej syn dostał nożem…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W czwartek doszło do tragedii przy ulicy Rzecznej w Płocku. 62-letnia kobieta nie żyje, jej 30-letni syn został raniony nożem przez partnera matki.

4 lutego około godziny 20 płoccy policjanci zostali poinformowani o znalezieniu ciała kobiety w jednym z domów przy ulicy Rzecznej (osiedle Wyszogrodzka). Jak się okazało, pomieszczenie wynajmowała 62-letnia kobieta i jej partner, 61-letni płocczanin.

– Wczoraj do tego mieszkania przyszedł syn kobiety, 31-letni mieszkaniec Płocka, który zastał martwą matkę oraz siedzącego przy niej nietrzeźwego konkubenta – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Między mężczyznami doszło do awantury, w wyniku której konkubent zranił nożem syna zmarłej – wyjaśnia.

Młodszego mężczyznę zabrano do szpitala, na szczęście rany nie zagrażają jego życiu. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny oraz zabezpieczyli ślady. Starszy mężczyzna został aresztowany. Na pewno będzie odpowiadał za zranienie nożem, ale czy przyczynił się do śmierci kobiety, wykaże dopiero sekcja.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji