REKLAMA

Złodzieje zatrzymani podczas włamania. W aucie mieli narkotyki

REKLAMA

W niedzielę policjanci zatrzymali na gorącym uczynku trzech złodziei. Mężczyźni włamali się do budynków ze sprzętem rolniczym i gospodarstwa domowego w gminie Gąbin. W ich aucie funkcjonariusze znaleźli narkotyki.

23 maja przed południem policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego treści wynikało, że przed jedną z posesji na terenie gminy Gąbin zaparkowany jest nieznany pojazd, a drzwi do budynków są otwarte. Okoliczności wskazywały na to, że do domku letniskowego i pomieszczenia gospodarczego ktoś się włamał.

– Natychmiast na miejsce ruszyli policjanci z komisariatu w Gąbinie, którzy na gorącym uczynku kradzieży z włamaniem zatrzymali trzech mężczyzn. Złodzieje usiłowali wywieźć z posesji sprzęt rolniczy i gospodarstwa domowego. Swój łup pakowali do zaparkowanego przed posesją opla. Włamując się do pomieszczeń, zniszczyli ramę okienną, ścianę oraz zamki – relacjonuje mł. asp. Marta Lewandowska oficer prasowa KMP w Płocku.W pojeździe, którym podróżowali, policjanci zabezpieczyli kilka woreczków z zawartością białego proszku. To najprawdopodobniej amfetamina.

Podejrzani w wieku od 28 do 38 lat to mieszkańcy powiatu płockiego. Wkrótce usłyszą zarzuty, za które grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Fan says:

    Łapy poobcinać do roboty panom się nie chce wziąć

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU