REKLAMA

Złapano złodzieja, który okradł mieszkańca gm. Radzanowo. To płocczanin

REKLAMA

Na początku października płocczanin ukradł przyczepkę z terenu posesji w gm. Radzanowo. Dzięki pracy kryminalnych z komisariatu w Płocku, odzyskano skradzione mienie, a mężczyzna został zatrzymany.

Do kradzieży przyczepki samochodowej doszło w nocy na początku października, na terenie jednej z posesji w gminie Radzanowo.

– W ustaleniu i zatrzymaniu sprawcy udział wzięli kryminalni z komisariatu w Płocku. Ich skuteczna praca doprowadziła do ustalenia podejrzanego o kradzież. Wczoraj, 28 października, policjanci złożyli 32-latkowi wizytę, a na terenie jego posesji znaleźli skradzioną przyczepkę – informuje podkom. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji.Płocczanin przyznał się już do kradzieży, a skradzione mienie wróciło do właściciela. Sprawca został zatrzymany i usłyszał zarzuty, za które grozi mu 5 lat więzienia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Komentarze 5

 1. Lysy says:

  Wójt hm Radzanowo ostrzegał mieszkańców przed jakimś bezdomnym a tu proszę dom posesja ….ciekawe przed kim będzie ostrzegał jako starosta

 2. Prokuratura radzi says:

  Nie opłaca się kraść mało wartościowych rzeczy, tylko odrazu miliony – bo kara zawsze ta sama.

 3. Tylko pytam says:

  Za przyczepkę aż 5 lat. To ile będzie za wagon kolejowy?

  • koperek_WPL says:

   To jest tak, że jeżeli by ktoś na przykład porwał nam naszą furę i by go złapały, to nam muszą oddać samolot, rozumiesz? To jest właśnie tradycja.

 4. Szczęśliwy says:

  A już myślałem, że Radziwiak!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU