REKLAMA

Złapano sprawcę śmiertelnego wypadku

REKLAMA

Policjanci zatrzymali już sprawcę śmiertelnego wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w Miszewie Murowanym. Okazało się, że był pijany…

PowiązaneTematy

Przypomnijmy – 26 sierpnia po godz. 20 kierowca potrącił rowerzystę i uciekł z miejsca wypadku. Niestety, jego ofiara nie przeżyła. Policjanci jeszcze wczoraj ruszyli na poszukiwania sprawcy wypadku.

– Potrącony rowerzysta to 17-letni chłopak – informuje Jarosław Ostrowski z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. – Sprawca, mieszkaniec powiatu płockiego, kierujący pojazdem marki Nissan, po podjętych czynnościach przez policjantów, został zatrzymany jeszcze w sobotę i osadzony w policyjnym areszcie. Miał we krwi 1,87 promila alkoholu – wyjaśnia Jarosław Ostrowski.

Apelujemy do wszystkich czytelników – jeśli macie informację, że ktoś wsiadł za kierownicę po wypiciu alkoholu lub zauważycie pijanego kierowcę, dzwońcie na policję. Być może ocalicie komuś życie…Śmiertelny wypadek w gm. Bodzanów. Sprawca uciekł

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 6

 1. niki says:

  Skad wiadomo ze jechal na samej feldze? Stalo sie o 19.30 czy o 20???

  • Ann says:

   Opona wystrzelila mu w trakcie ucieczki, znaleziona na drodze która uciekał

  • świadek says:

   Stało się to o 20

   • ciekawe says:

    Byles/as przy tym? Bo niektorzy pisza ze stalo sie po 21. A ten chlopiec zginal na miejscu???

 2. n says:

  Ten ktoś od soboty siedzi, miał prawie dwa promile, uciekł, porzucił auto, w tej grupie jechało 4 rowerzystów, było jeszcze widno, nieżyjący miał zaledwie 17 lat. Napiszcie o świadkach, szczególnie o tym strażaku, który ruszył w pościg za tym bandziorem. Sprawca uciekał na gołej feldze, wcześniej był znany z szaleńczych jazd.

 3. Mateusz says:

  niech ginie smieć najgorszy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU