Zjechała do rowu i uderzyła w drzewo. W aucie dwójka dzieci
Do poważnego wypadku doszło w środę rano w gminie Bielsk (powiat płocki). Kierująca osobówką uderzyła w drzewo, w aucie znajdowała się dwójka dzieci. W środę, 18 października około godz. 8 na drodze krajowej nr 60 w Goślicach doszło do wypadku. – 36-letnia mieszkanka powiatu płockiego z niewyjaśnionych przyczyn zjechała do rowu i uderzyła w drzewo. … Czytaj dalej Zjechała do rowu i uderzyła w drzewo. W aucie dwójka dzieci
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element