REKLAMA

Zespół pieśni i tańca „Dzieci Płocka” zaśpiewa kolędy

REKLAMA

Już w najbliższą niedzielę w kościele pod wezwaniem św. Jadwigi Królowej w Płocku wystąpi Harcerski Zespół Pieśni i Tańca „Dzieci Płocka”. Będzie to okazja do wysłuchania pięknych wykonań kolęd online.

13 grudnia po mszy świętej o godzinie 11 odbędzie się koncert Harcerskiego Zespołu Pieśni i Tańca „Dzieci Płocka”. Młodzi ludzie w kościele pod wezwaniem św. Jadwigi Królowej w Płocku zaśpiewają kolędy.

Wydarzenie będzie mógł zobaczyć każdy, bowiem będzie transmitowane na żywo poprzez profil na facebooku Akademickiego Stowarzyszenia „Ambitni w działaniu”. Realizację koncertu wsparł samorząd województwa mazowieckiego.Organizatorami wydarzenia są: Rada Mieszkańców Osiedla Łukasiewicza, Harcerski Zespół Pieśni i Tańca „Dzieci Płocka” oraz Parafia pod wezwaniem św. Jadwigi Królowej w Płocku. Partnerami koncertu są: Akademickie Stowarzyszenie „Ambitni w Działaniu” oraz RECON Agencja Eventowa.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Raz Dwa Trzy to zespol, ktory od lat udowadnia, ze mozna podazac wlasna droga, trzymac sie wlasnych pomyslow i estetyki a przy tym osiagnac popularnosc, cieszyc sie ogromna atencja fanow i nieustajaca zyczliwoscia krytykow. Kariere zaczynal na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Nierzadko wymieniany jako zespol rockowy – wszak wystepowal w Jarocinie. Sympatycy, fani i wielbiciele Raz Dwa Trzy kochaja Adama Nowaka i jego zespol za senne bosanowy, kojace rytmy reggaeowe, miekko otulajace dzwieki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentow, technicznie doskonale aranzacje, pelna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespolu. Teksty Adama Nowaka sa kunsztownie skonstruowanymi opowiesciami z glebokim przeslaniem. Filozoficzne kapsulki, ktore chce sie polknac, by poszerzyc swiadomosc. Adam Nowak nie boi sie pytan o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w sluchaczu. Raz Dwa Trzy to zjawisko. Fenomen. Nie ma piekniejszego instrumentu niz ludzki glos i nic bardziej nie wzrusza jak anielskie glosiki dzieci, spiewajace koledy. Ku radosci serc sluchaczy – na dwa tygodnie przed Wigilia obok Orkiestry wystapi az 7 chorow z plockich szkol podstawowych: Chor Szkoly Podstawowej nr 1 w Plocku, Chor „Kornel” ze Szkoly Podstawowej nr 3 w Plocku, Chor Szkoly Podstawowej nr 5 w Plocku, Chor „Kamerton” ze Szkoly Podstawowej nr 8 w Plocku, Chor „Dziabongi” ze Szkoly Podstawowej nr 11 w Plocku, Chor „Viva la musica” ze Szkoly Podstawowej nr 23 w Plocku, Chor „Muzyczne iskierki” ze Szkoly Podstawowej nr 17 w Plocku. Za pulpitem dyrygenckim stanie doswiadczony mistrz batuty Bernard Chmielarz, takze aranzer i kompozytor, zas szerszej publicznosci znany z widowisk muzycznych Filharmonii Dowcipu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU