REKLAMA

Żeglarze pożegnali sezon podczas uroczystej gali [ZDJĘCIA]

REKLAMA

Płocki Okręgowy Związek Żeglarski (POZŻ) zaprosił wszystkich żeglarzy oraz sympatyków żeglarstwa na III Płocką Galę Żeglarską. Zakończenie tegorocznego sezonu nawigacyjnego odbyło się w auli Małachowianki.

W piątek, 22 listopada br. o godzinie 18 w Auli Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka St. Małachowskiego w Płocku odbyła się 3. edycja Płockiej Gali Żeglarskiej.

PowiązaneTematy

Na spotkanie POZŻ zaprosił żeglarki, żeglarzy, prezesów, komandorów i wszystkich członków klubów żeglarskich oraz wszystkich sympatyków żeglarstwa.W programie nie zabrakło tradycyjnego rozdania nagród dla laureatów konkursów Płockiego Okręgowego Związku Żeglarskiego, podsumowano Płocki Żeglarski Grand Prix oraz oficjalnie zakończono sezon nawigacyjny 2019 poprzez opuszczenie bandery.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Żeglarz :) says:

    Organizatorem był tylko i wyłącznie Płocki Okręgowy Związek Żeglarski, nie zarząd oddziału (???? ) i nie Klub Morka !! Proszę w[przyszłym roku o rzetelną informację!!

    • Jeśli ponownie będzie kompletny brak informacji na temat wydarzenia ze strony organizatorów, w przyszłym roku relacja nie zostanie zamieszczona. Pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU