Zderzenie w gminie Radzanowo. Dwie osoby ranne

REKLAMA

Do jednego wypadku i 32 kolizji doszło minionej doby na terenie Płocka i powiatu płockiego. Policja zatrzymała także aż 9 nietrzeźwych kierowców.

W sobotę, 15 września, około godziny 10 w miejscowości Brochocin (gm. Radzanowo) doszło do wypadku.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca samochodem marki Peugeot, 28-letnia mieszkanka powiatu płockiego, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z samochodem marki Hyundai, którym kierował 45-letni mieszkaniec woj. łódzkiego – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W wyniku zderzenia, kierowca i pasażerka z hyundaia zostali ranni. Przewieziono ich do szpitala. Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały ich życiu – wyjaśnia rzecznik.

W weekend policjanci zatrzymali aż 9 nietrzeźwych kierowców, którzy z promilami we krwi zostali zatrzymani: w Płocku na ul. Miodowej, Filtrowej, Wyszogrodzkiej (2 kierowców), Narodowych Sił Zbrojnych oraz ul. Piaska, a także na terenie powiatu, w miejscowościach: Maszewo Duże, Łąck i Mańkowo.

PowiązaneTematy

Gdzie radar?
17 września policjanci będą dbać o bezpieczeństwo na drodze, w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 16-00.00, na terenie Płocka i gm. Słupno.