Zderzenie trzech aut, są ranni

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W piątkowy wieczór w Soczewce (gm. Nowy Duninów) doszło do zderzenia trzech aut. Z relacji naszej czytelniczki wynika, że ranna została jedna kobieta.

– Wypadek w Soczewce – napisała do nas czytelniczka w piątek, 22 września wieczorem. – Jedna osoba jest ranna, trzy samochody się zderzyły – relacjonowała.

Na miejscu są trzy zastępy straży pożarnej i karetka pogotowia. Według naszej czytelniczki, jedna kobieta jest w ciężkim stanie. Czytelnicy prostują jednak, że dwie osoby zostały zabrane do szpitala profilaktycznie, jednak po badaniach wróciły do domu.

– Do zdarzenia doszło około godz. 18.45 w Soczewce przy ul. Płockiej – potwierdza dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. – Zderzyły się trzy samochody, dwie osoby uskarżały się na dolegliwości, nie mamy jednak jeszcze informacji na temat stanu ich zdrowia – dodał dyżurny.

Nasza czytelniczka informuje ponadto, że na miejscu są utrudnienia, jeden pas jezdni jest zajęty.

 

Podziel się:

2 komentarze

  1. Kto podesłał takie bzdury? Nie było żadnej osoby w ciężkim stanie, obyło się nawet bez zadrapań. Owszem, 2 osoby zostały profilaktycznie skierowane na badania, jednak już po 2-3h wyszły ze szpitala.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji