REKLAMA
REKLAMA

Zderzenie trzech aut przy Mostach. „Policja była na miejscu”

REKLAMA

O zderzeniu trzech samochodów, w tym radiowozu i taksówki, poinformował nas czytelnik. Jak zażartował, „policja była na miejscu”, ale sprawa może być poważniejsza, niż wydaje się na pierwszy rzut oka.

Do zderzenia trzech samochodów doszło 26 czerwca około godziny 14.30 w Płocku, w pobliżu galerii Atrium Mosty.

– Radiowóz policyjny jechał ul. Tysiąclecia, kiedy najechał na nich renault laguna – informuje nas Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Wówczas policyjny radiowóz został przepchnięty na poprzedzający go samochód marki Audi – dodał rzecznik.Dwóch policjantów z radiowozu zostało przewiezionych do szpitala. – W wyniku tego zdarzenia, policjanci uskarżają się na ból odcinka szyjnego kręgosłupa, pojechali do szpitala na badania – tłumaczył rzecznik.

PowiązaneTematy

Obecnie prawy pas ul. Tysiąclecia w kierunku ul. Mickiewicza, na wysokości galerii Atrium Mosty,  jest zablokowany. Ze względu na to, że jest to zdarzenie z udziałem radiowozu, nawet jeśli zostanie uznane za kolizyjne, potrwa dłużej, ze względu na konieczność uczestniczenia prokuratury w ustalaniu okoliczności. Kierowcom radzimy więc wybieranie alternatywnej trasy.