Zderzenie trzech aut pod Płockiem, są ranni

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W niedzielę doszło do zderzenia trzech aut na skrzyżowaniu DK 60 z drogą powiatową do miejscowości Boryszewo. Droga przez kilka godzin była zablokowana.

2 listopada około południ zderzyły się ze sobą trzy samochody osobowe. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem audi, jadąc od strony Bielska, wymusił pierwszeństwo przejazdu skręcając w lewo, w drogę do Boryszewa. Na skrzyżowaniu zderzył się z toyotą, której kierowca jechał od Płocka w kierunku Bielska. Po zderzeniu tych dwóch pojazdów, samochód toyota uderzył w barierę ochronną, a następnie w nadjeżdżający od strony Bielska samochód seat.

– Kierowca i pasażerka toyoty doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala, gdzie trwają ich badania – relacjonował rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek. – W związku z wypadkiem droga krajowa nr 60 w rejonie skrzyżowania z drogą powiatową prowadzącą do miejscowości Boryszewo jest zablokowana – tłumaczył.

Dla kierowców zostały wyznaczone objazdy, choć utrudnienia powinny już zostać usunięte. Policja przewidywała, że potrwają do ok. godziny 14.30.

Podziel się:

Komentarze są zamknięte

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji