REKLAMA

Zderzenie osobówki z ciągnikiem rolniczym. Kierowca ciągnika odmówił badania trzeźwości [ZDJĘCIA]

REKLAMA

Niemal całkowicie zmiażdżony został przód auta, które zderzyło się w piątek rano z ciągnikiem rolniczym. Do zdarzenia doszło w miejscowości Ułtowo (gm. Bielsk).

Jak informuje Ochotnicza Straż Pożarna w Bielsku, 30 kwietnia około godz. 6.15 w miejscowości Ułtowo doszło do zderzenia ciągnika rolniczego z samochodem osobowym.

– Jedna osoba uskarżała się na ból w klatce piersiowej, po przybyciu karetki została przekazana Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Po zbadaniu, nie wymagała hospitalizacji – wyjaśnia dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Płocku.

Strażacy zabezpieczali miejsce zdarzenia, udzielali też wsparcia psychicznego osobie poszkodowanej.– 24-letni kierujący ciągnikiem, podczas manewru skręcania, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu skodą. Nikt na szczęście nie odniósł obrażeń. Od kierowcy ciągnika z uwagi na fakt, że odmówił badania stanu trzeźwości, pobrana została krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie – wyjaśnia mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji.

W działaniach brały udział zastępy OSP Bielsk i JRG1 Państwowej Straży Pożarnej w Płocku, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

Fot. OSP Bielsk
Fot. OSP Bielsk
Fot. OSP Bielsk

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 8

 1. Anonim says:

  Przez takich rolników mój kolega Suski jeździ na wózku inwalidzkim bo wyjechał sobie pijany rolnik i nie widział motora..

 2. co za brednie says:

  Chłopek to Ty jesteś śmieszny, dla Ciebie to Pan rolnik, bo żeby nie on byś z głodu zdechł. Że jeden pijany jechał to nie znaczy że wszystkich do jednego wora. A poza tym skąd wiadomo że był pijany? Gdzie to napisane jest? W komentarzach?

  • A myślisz, ze dlaczego odmówił badania geniuszu? says:

   Bał się covida?

   • mku says:

    I tak krew do badań mu pobrali, jak będziesz miał oficjalne wyniki z tego to będziemy dyskutować. Nie zaprzeczam tego tylko po co te spekulacje? Może nie chciał bo nie, bo ma prawo nie chcieć i tyle.

 3. Michał Płock says:

  Właśnie ci rolnicy wszyscy czy młody czy starszy itd powinni nawet na polach być badani alkomatem!!!! Ale mamy takie prawo że na prywatnym polu może jeździć i pijany bo policja nie ma prawa wchodzić na jego pole. A pytam się jak i w jakim stanie dojechał na pole ? No może i trzeźwy dojechał ale czy trzeźwy z tego pola wyjedzie ?tego to już nie wie nikt…. :-)

  • a krus? says:

   to tak nie powinno być, jeśli ma otrzymać emeryturę z krus i jest rolnikiem to w pracy powinien być trzeźwy, to tak jakby twój pracodawca przychodził pijany do pracy, bo przecież nie ma umowy o pracę

 4. Henry says:

  Dobrze że tak sie skonczylo. Osobowy z takim sprzętem ma marne szanse. Młodzi kierowcy takich sprzetow powinni też miec specjalne szkolenia do prowadzenia tak wielkich sprzętów jak kierowcy ciezarowek. A ten kierowca niestety lubi nie tylko alkohol.

 5. Pier... Chłopki. says:

  Teraz się zacznie siewy później żniwa bada chlac chłopki. Z reszta to norma przecież na pole jadę to co może się stać tylko kawałek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU