Zderzenie na Wyszogrodzkiej. Ranna kobieta, są utrudnienia

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ostatnie dni przynoszą serię kolizji i wypadków. Widać, że słoneczne i suche lato odzwyczaiło kierowców od warunków, jakie panują na drodze w czasie deszczu. Do kolejnego wypadku doszło w Płocku, na skrzyżowaniu ul. Wyszogrodzkiej z Harcerską.

7 października, kilka minut po godz. 16 na skrzyżowaniu ul. Wyszogrodzkiej i Harcerskiej miał miejsce kolejny wypadek.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem volkswagen passat, 45-letni mieszkaniec  Płocka, wykonując manewr skrętu w lewo, z ul. Wyszogrodzkiej w kierunku Gulczewa, wymusił pierwszeństwo przejazdu kierującej samochodem seicento, 23-letniej mieszkance powiatu płockiego, jadącej od strony Słupna w kierunku centrum – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.

Kobieta, kierująca seicento, w wyniku zderzenia doznała urazu kręgosłupa i została przewieziona do szpitala, gdzie trwają jej badania. Wypadek spowodował utrudnienia dla kierowców, którzy wyjeżdżają od strony Gulczewa na ul. Wyszogrodzką oraz tych, którzy chcą zjechać z ul. Wyszogrodzkiej w kierunku Gulczewa. Niestety, padający ciągle deszcz nie ułatwia sytuacji na drodze. Apelujemy o ostrożność!

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji