REKLAMA

Zderzenie dwóch aut. Pięć osób rannych, jedna zabrana śmigłowcem

REKLAMA

Do groźnego wypadku doszło 1 listopada w gminie Tłuchowo. Niezbędna była pomoc Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Płocka – pięć osób, w tym jedno dziecko, zostało rannych.

W piątek, 1 listopada około godz. 13.20 doszło do wypadku drogowego w miejscowości Kamień Kotowy (gm. Tłuchowo), około 30 km od Płocka. W zdarzeniu uczestniczyły dwa pojazdy, w których łącznie było 7 osób, w tym 2 dzieci.

PowiązaneTematy

– W wyniku zdarzenia, kobieta z urazem głowy była zakleszczona i wymagała natychmiastowej pomocy – informuje OSP Tłuchowo. – Pięć osób, w tym jedno dziecko, zostało zabranych do szpitala przez zespoły ratownictwa medycznego oraz jedna, najciężej ranna, śmigłowcem LPR – wyjaśnia.Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy, umożliwili również dostęp za pomocą narzędzi hydraulicznych do poszkodowanej, zabezpieczyli miejsca zdarzenia i kierowali ruchem.

W akcji wzięły udział zastępy OSP KSRG Tłuchowo, OSP KSRG Dobrzyń nad Wisłą, Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza Lipno, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe z Płocka oraz policja.

Fot. OSP Tłuchowo
Fot. OSP Tłuchowo
Fot. OSP Tłuchowo
Fot. OSP Tłuchowo
Fot. OSP Tłuchowo

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 7

 1. Mini says:

  Podwójna ciągła. Ktoś dawał kierunek w lewo drugiemu jadącemu z tyłu ciężko było się zatrzymać… Lepiej było zlamacprzepis i przejechać po podwójnej ciągłej bo się kur….. Spieszy…. Tyle o akcj znicz się mówi a sam złamał przepisy. Nie którzy zapominają że woza dzieci…. Tym bardziej powinni być ostrożni a tu widać brawura Góra…. Szkoda tylko osób trzecich

  • Anonim says:

   Nie drugiemu a trzeciemu. Za fordem był jeszcze jeden samochód który zachował się prawidłowo. Zwolnił i czekał aż ford skręci w prawo. Kierowcy trzeciego samochodu się spieszyło i i wyprzedzał obydwa samochody na skrzyżowaniu. Tam nie jest prosta droga. Wypadek miał miejsce tuż za łukiem drogi. Droga jest po remoncie i można tam przycisnąć gaz.
   Z takim wyprzedzaniem już nie raz się spotkałem osobiście. Pomimo włączonego kierunkowskazu w lewo samochody wyprzedzają. Zdarzyło się że hamowali z piskiem opon.

 2. Damian says:

  Na prostej drodze w biały dzień. To już totalna głupota. Powinni zabrać prawo jazdy na dożywocie. trochę rozumu i wyobraźni trzeba mieć.

  • Anonim says:

   Popieram, powinni jeździć furmankami wtedy nie przekraczali by prędkość i zachowali życie.

 3. komanetator says:

  Na prostej drodze „artyści” się spotkali. Ciekawe czyż to nie byli kursanci lokalnego ośrodka „wyszkoleni przez profesjonalnych instruktorów”..

  • Mini says:

   To nie instruktor wywołał wypadek a ktoś kto nie zna przepisów

   • Beata says:

    Przepisy zna, bo zdał egzamin. Niestety świadomie je ignoruje.
    Uważam, ze gdyby kary pieniężne były adekwatne do wykroczenia np. 1000 zł za podwójną ciągłą, albo od 2000 za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym mniej byłoby takich ,,mistrzów,, . Za szybko by się kasa na paliwo skończyła….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU