REKLAMA

Zderzenie dwóch aut osobowych. Tuż za nimi jechali płoccy policjanci

REKLAMA

Płoccy policjanci, którzy wracali z działań realizowanych na terenie sąsiedniego powiatu, byli świadkami poważnego zdarzenia drogowego. Funkcjonariusze natychmiast wybiegli z radiowozu i udzielili pomocy poszkodowanym.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Płocku, którzy wracali z działań w sąsiednim powiecie, byli świadkami wypadku. Mundurowi natychmiast przystąpili do działania.

– To była błyskawiczna reakcja policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą płockiej komendy, którzy byli świadkami poważnego zdarzenia drogowego na terenie Grodziska Mazowieckiego. Na trasie charakteryzującej się wzmożonym i szybkim ruchem pojazdów, doszło do zderzenia dwóch pojazdów – wyjaśnia  mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa KMP w Płocku.Policjanci na widok wypadku z udziałem opla i toyoty wybiegli z radiowozu i zabezpieczyli miejsce wypadku, aby nie doszło tam do kolejnego zderzenia. Potem ruszyli na pomoc rannym.

Po udzieleniu pomocy przedmedycznej poszkodowanym, policjanci odłączyli akumulator w rozbitym oplu, aby nie doszło do samozapłonu rozbitego pojazdu. Funkcjonariusze z Płocka zakończyli akcję ratunkową, gdy na miejscu pojawiły się miejscowe służby.

fot. mazowiecka.policja.gov.pl

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU