Zderzenie ciężarówki z busem. Cztery osoby ranne

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W środę doszło do wypadku, w wyniku którego cztery osoby zostały ranne. W Wyszogrodzie ciężarówka wjechała w bus.

Do wypadku doszło 19 października w Wyszogrodzie. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierowca samochodu ciężarowego najechał na tył samochodu typu bus, który przewoził pasażerów – mówi Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W związku ze zdarzeniem, czworo pasażerów z obrażeniami ciała zostało przewiezionych do szpitala. Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały ich życiu – wyjaśnia.

Policja zatrzymała również nietrzeźwych kierowców – w Płocku na ul. Bielskiej i Kolejowej, a na terenie powiatu w miejscowości Bielino (gm. Słupno).

Nie zabrakło aktywności złodziei.

  • W nocy z 18 na 19 października w Ciółkówku (gm. Radzanowo) nieznani sprawcy usiłowali włamać się do sklepu. Ze sklepu nic nie zginęło, sprawcy nie weszli do wewnątrz.
  • W nocy z 18 na 19 października w Płocku przy ul. Sucharskiego i Szarych Szeregów, włamano się do dwóch samochodów na parkingach osiedlowych i skradziono elektronarzędzia oraz sprzęt elektroniczny. Wartość strat to ok. 19 tys. zł.
  • W nocy z 18 na 19 października w Płocku przy ul. Saperskiej włamano się do pomieszczenia piwnicy i skradziono elektronarzędzia. Wartość strat to ok. 400 zł.
  • W nocy z 18 na 19 października w Płocku przy ul. Szarych Szeregów skradziono samochód vw passat. Wartość strat to ok. 2.500 zł.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji