REKLAMA

Zderzenie aut w gminie Brudzeń Duży

REKLAMA

W piątek późnym popołudniem doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych w miejscowości Parzeń (gm. Brudzeń Duży). Na szczęście, pomimo sporych uszkodzeń pojazdów, nikt nie został ranny.

Piątek, 13 grudnia zdecydowanie pozostanie pechowym dla kierowców, którzy uczestniczyli w zdarzeniu drogowym, do którego doszło o godzinie 17.20 na drodze wojewódzkiej nr 559 w miejscowości Parzeń (gm. Brudzeń Duży).

– Doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, volvo oraz forda – informują strażacy z OSP Sikórz. – Wszystkie osoby biorące udział w zdarzeniu znajdowały się poza pojazdami, nie odniosły obrażeń – wyjaśniają.

Na miejsce przyjechały również dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Płocku oraz jeden zastęp OSP Bądkowo Kościelne.Strażacy zabezpieczyli miejsca zdarzenia, odłączyli akumulatory z rozbitych pojazdów, konieczne było również wprowadzenie ruchu wahadłowego na drodze oraz neutralizacja z drogi płynów eksploatacyjnych, które wyciekły z rozbitych samochodów.

Płynny ruch w miejscu zdarzenia przywrócono dopiero po zakończeniu czynności przez funkcjonariuszy policji i zabraniu rozbitych aut przez lawety.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU