Zdarzenie w Sikorzu. „Samochód leżał na boku”

REKLAMA

W poniedziałek rano na drodze wojewódzkiej 559 doszło do zdarzenia drogowego. Kierowca forda prawdopodobnie stracił panowanie nad autem, które wylądowało na boku.

23 lipca przed godziną 7 rano doszło do zdarzenia na drodze wojewódzkiej nr 559 w miejscowości Sikórz (gm. Brudzeń Duży).

– Kiedy dotarliśmy na miejsce, zastaliśmy pogotowie ratunkowe oraz leżący na boku samochód osobowy marki Ford – informują strażacy z OSP KSRG Sikórz. – Po otrzymaniu informacji, iż samochodem podróżowała jedna osoba i znajduję się ona w karetce, przystąpiliśmy do działań – wyjaśniają.

Strażacy odłączyli akumulator, oznakowali też drogę – była konieczność wprowadzenia ruchu wahadłowego. Na miejsce przyjechały też kolejne jednostki – dwa zastępy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 z Płocka oraz policja.

PowiązaneTematy

Osoba poszkodowana została zabrana przez pogotowie ratunkowe do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku na obserwację. Jak informuje rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, nie było konieczności pozostawienia tej osoby w szpitalu, w związku z czym zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.