REKLAMA

Zbyt szybcy 40-latkowie stracili prawo jazdy [FILM]

REKLAMA

Wielu kierowców nadal zbyt szybko porusza się w obszarze zabudowanym. Płocka drogówka zdecydowanie reaguje na przekroczenia prędkości – jednego dnia zatrzymano dwóch 40-latków.

Każdej doby policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Płocku reagują na przekraczanie prędkości przez kierowców, ponieważ jest to jedna z najczęstszych przyczyn wypadków.

Grupa Speed, działająca na terenie miasta oraz powiatu płockiego, przerwała we wtorek, 13 października, niebezpieczną jazdę 40-latka. Mężczyzna w terenie zabudowanym w miejscowości Sikórz pędził z prędkością ponad 120 km/h. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy oraz nałożyli na niego wysoki mandat i 10 pkt karnych.– Upłynęło zaledwie kilka godzin, kiedy to kolejny kierowca zbyt mocno wcisnął pedał gazu w terenie zabudowanym. A był nim 40-letni kierujący citroenem. Policjanci z płockiej drogówki zatrzymali go do kontroli po tym, jak w miejscowości Wyszyna, w obszarze zabudowanym pędził z prędkością ponad dwukrotnie większą, niż pozwalają na to przepisy. Kierujący dołączył do szerokiego grona kierowców, którzy już w tym roku stracili prawo jazdy za zbyt szybką jazdę – relacjonuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa KMP w Płocku.

Policjanci apelują

Jesień charakteryzuje się zmiennymi warunkami pogodowymi, dlatego pamiętajmy, prędkość dopuszczalna w czasie intensywnych opadów deszczu czy podczas przymrozków nie zawsze oznacza prędkość bezpieczną! Zwolnij!

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Ostry says:

    Czy 40-latek to już dziad…chłopcze zastanów się co piszesz…

  2. Daro says:

    Dziad, bo myśli że ma auto z gwiazdą to może.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU