REKLAMA

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki

REKLAMA

Związek Polskich Spadochroniarzy Oddział w Płocku już po raz trzeci organizuje zbiórkę dla Domu Samotnej Matki oraz Noclegowni dla Kobiet.

PowiązaneTematy

25 lutego odbędzie się zbiórka na terenie całego Płocka. Nie trzeba nigdzie chodzić ani jeździć. Wystarczy zgłosić, że ma się na oddanie np. meble. – My dysponujemy transportem oraz siłami do dźwigania – mówi nam jeden z organizatorów, należący do Związku. Do tej pory udało się zebrać różnego rodzaju meble, sprzęt AGD i RTV oraz odzież, jednak cały czas są duże braki. Zorganizowany już został transport żywności dla około 200 potrzebujących.

Potrzebne jest wszystko, co pozwoli normalnie i godnie żyć kobiecie, która sama wychowuje dziecko lub z przyczyn losowych pozostała bez dachu nad głową i środków do życia.Związek Spadochroniarzy przyznaje, że potrzebne są najbardziej: meble (kanapy, wersalki, biurka, łóżeczka dziecięce, regały, szafy, łóżka oraz wszystko to, czym można wyposażyć pokój dziecka), sprzęt AGD i RTV (pralki, lodówki, odkurzacze, żelazka, kuchenki gazowe i telewizory), wyposażenie kuchni (sztućce, garnki, patelnie, elementy zastawy), odzież zimowa i obuwie, środki czystości, środki higieniczne (pampersy, chusteczki nawilżające) oraz takie rzeczy jak ręczniki, szlafroki, prześcieradła i pościele.

Jeśli chcielibyście pomóc w zbiórce dla Domu Samotnej Matki, prosimy o wiadomość z imieniem i numerem telefonu na adres mailowy: zpsplock@gmail.com lub wiadomość prywatną na portalu społecznościowym

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU