REKLAMA

Zawodnik Wisły Płock z nowym kontraktem

REKLAMA

Klub Wisła Płock podpisała kontrakt z Hubertem Adamczykiem. Zawodnik pozostanie w Płocku przynajmniej do 30 czerwca przyszłego roku.

Hubert Adamczyk do Wisły Płock przyszedł 31 sierpnia 2018, jednak został wypożyczony do GKS-u Tychy – to tam spędził sezon 2018/2019. Jego gra spodobała się na tyle, że już rok później piłkarz rozpoczął treningi w Płocku. Wówczas dopadł go pech – w trakcie obozu przygotowawczego nabawił się poważnej kontuzji kolana, która właściwie pozbawiła Adamczyka możliwości gry przez okres całej rundy jesiennej.

Oficjalnie zadebiutował więc dopiero 23 lutego 2020, w dniu swoich 22. urodzin, podczas meczu z KGHM Zagłębiem Lubin (1:1). Jak informuje płocki klub, dotychczas wystąpił łącznie w 9 spotkaniach Nafciarzy, w których zanotował asystę i debiutancką bramkę w PKO BP Ekstraklasie.– Dziękuję za zaufanie włodarzom Wisły. Nie jest tajemnicą, że z uwagi na kontuję przez większą część sezonu nie mogłem pomóc drużynie na boisku. Dlatego tym bardziej cieszę się, że na początku rundy wiosennej udało mi się wrócić. Robiłem wszystko, co w mojej mocy, żeby pomóc Wiśle w wywalczeniu jak najwyższego miejsca w ekstraklasie. Cel nadrzędny na nowe rozgrywki jest oczywiście jasny i niezmienny – pomoc drużynie w wywalczeniu jak najlepszych rezultatów. Jestem ambitnym człowiekiem, zawieszam sobie poprzeczkę coraz wyżej, więc moim osobistym celem będzie rozegranie jak największej liczby spotkań, najlepiej okraszonych bramkami, bądź asystami – przekazał Hubert Adamczyk po podpisaniu nowej umowy.

Hubert Adamczyk, fot. Wisła Płock

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU