Zawodniczki Królewskich gromią

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Przygotowujące się do rundy zawodniczki Królewskich Płock wygrały turniej w Zduńskiej Woli, odnosząc przy tym komplet 7 zwycięstw. 

Fot. Królewscy Płock

Fot. Królewscy Płock

Biorące udział w turnieju zespoły rywalizowały w systemie rozgrywek każdy z każdym. Płocczanki nie miały sobie równych, strzelając aż 19 bramek i tracąc tylko 2. Najbardziej wartościową zawodniczką turnieju została wybrana Dagmara Świt, która strzeliła 7 goli.

Komplet wyników:

KAJA Opoczno – KS Królewscy Płock 0:2
KS Królewscy Płock – LKS Orzeł Pawonków 5:0
Ostrovia Ostrów Wielkopolski – KS Królewscy Płock 0:2
LKS Świnice Warckie – KS Królewscy Płock 1:3
PTC Pabianice – KS Królewscy Płock 0:2
UMKS Zgierz – KS Królewscy Płock 1:4
MKS Zduńska Wola – KS Królewscy Płock 0:1

Po turnieju występ podsumował Adrian Piankowski, trener Królewskich.

– Dziewczyny wykonały swoje zadania naprawdę dobrze i gdyby nie detale związane z brakiem cierpliwości to plan byłby zrealizowany w 100%. Cieszę się, że zachowania oraz umiejętności, nad którymi pracowaliśmy w zimę, były widoczne podczas gry na turnieju. Piłkarki mimo zmęczenia, które na pewno odczuwały w nogach po dwóch treningach dziennie, potrafiły skoncentrować się, zmobilizować do wysiłku i zagrać tak, jak tego od siebie oczekiwaliśmy. Jestem z nich bardzo zadowolony. Chciałbym także podziękować trenerkom oraz organizatorom MKSu Zduńska Wola za zaproszenie, świetnie przygotowany turniej, smaczny obiad i miłą atmosferę – powiedział trener.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji