REKLAMA

Zatrzymano złodzieja rowerów. Policjanci apelują o czujność

REKLAMA

Policjanci zatrzymali złodzieja, którego łupem w ostatnim czasie padły dwa rowery z bloku przy ul. Hermana. Funkcjonariusze apelują o czujność względem nieznanych osób na klatkach schodowych.

Do Komendy Miejskiej Policji w Płocku wpłynęły w ostatnim czasie zgłoszenia dotyczące kradzieży dwóch rowerów przy ul. Hermana. Jednoślady zostały skradzione z klatek schodowych. Sposób, w jaki złodziej dokonywał kradzieży, polegał na siłowym pokonywaniu zabezpieczeń i przecinaniu linki zabezpieczającej sprzęt.

Po przeprowadzeniu szeregu czynności, funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy ustalili podejrzewanego o kradzież rowerów. 22 lipca 33-letni mężczyzna został zatrzymany przez kryminalnych. Płocczanin przyznał się do kradzieży. Grozi mu teraz kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.– Zwracajmy uwagę na to, kto wchodzi do naszej klatki schodowej, ponieważ często zdarza się, że wpuszczamy do bloku osoby, już po usłyszeniu dzwonka domofonu, nie sprawdzając, kto chce wejść na klatkę. W ten sposób do bloku mogą dostać się różne osoby, wśród których może być złodziej. O wszystkich podejrzanych osobach zauważonych w okolicach naszego bloku, które na przykład coś wynoszą z piwnicy, wchodzą lub wychodzą z niej bez powodu, zawiadamiajmy Policję – apelują funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Katarzyna says:

    Mam pytanie:dlaczego na ulicy RUtskich po raz kolejny w ciągu tygodnia panują dantejskie ciemności???? Nie świeci żadna latarnia!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU