REKLAMA

Zatrzymano dwie osoby za posiadanie środków odurzających

REKLAMA

Jak informuje płocka policja, w ciągu ostatniej doby zatrzymano dwie osoby za posiadanie środków odurzających, dokonano także poważnej kradzieży na kwotę ponad 4 tys. zł.

Ze względu na odbywający się w Płocku festiwal Audioriver, policja miała pełne ręce pracy.

– W ciągu ostatniej doby na ul. Rybaki i ul. Tumskiej zatrzymano dwie osoby, w związku z posiadaniem środków odurzających – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowy płockiej policji. – Osoby te przebywają w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych – wyjaśnia.

Doszło także do kradzieży przy ul. Rybaki – skradziono plecak, w którym znajdował się m.in. telefon i portfel. Wartość strat wyceniono na ponad 4 tys. zł.Na terenie działania Komendy Miejskiej Policji w Płocku miały miejsce również 4 kolizje, a 8 osób doprowadzono do Izby Wytrzeźwień.

Zgłoszono też kradzieże 4 tablic rejestracyjnych na terenie miasta. Wszystkie skradzione tablice miały rejestrację spoza terenu Płocka i powiatu płockiego.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 4

 1. Płock says:

  Przecież cale audioriver to same cpuny to i tak slaba frekfencja 2 osoby.

  • Mniej hejtu says:

   A 90% procent mieszkańców Płocka to alkoholicy…taka odpowiedź jaki komentarz?

 2. Ja says:

  Zdecydujcie się ile było tych osób. Najpierw że 3 teraz że 2. Matematyka nie jest łatwa ale do 10 chyba każdy umie liczyć.

  • Proszę wskazać, gdzie była zamieszczona u nas informacja o zatrzymanych w ciągu ostatniej doby trzech osobach w związku z posiadaniem środków odurzających?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU