REKLAMA

Zatrzymani handlarze narkotyków, w tym 17-latka. W akcji pomagał policyjny pies

REKLAMA

Pięć osób zostało zatrzymanych przez płockich policjantów w związku z podejrzeniem o posiadanie, handel i wprowadzanie do obrotu substancji psychoaktywnych. Dwie osoby zostały aresztowane, pozostali mają dozór policyjny.

Efektem działań policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu płockiej komendy oraz posterunku w Łącku, było zatrzymanie pięciu osób, w wieku 17-37 lat. Wszyscy zatrzymani są mieszkańcami powiatu płockiego. W akcji, pod okiem przewodnika, brał udział pies służbowy wyszkolony do wykrywania narkotyków, którego pomoc jest nieoceniona podczas wielu działań.

– Podczas policyjnej akcji, funkcjonariusze w miejscu zamieszkania 34-latka oraz w jego samochodzie, zabezpieczyli kilkadziesiąt gramów marihuany i amfetaminy. Oprócz posiadania przez mieszkańca powiatu środków odurzających, mężczyzna podejrzany jest o wielokrotne przekazywanie narkotyków innym osobom. O podobny czyn podejrzany jest kolejny z zatrzymanych. 37-latek w celu osiągnięcia korzyści majątkowej brał udział w obrocie amfetaminą. Pozostali z zatrzymanych, a wśród nich 17-latka, podejrzani są o posiadanie narkotyków, które ukrywali w swoich miejscach zamieszkania – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji.Sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa w Gostyninie, która na podstawie zebranego materiału dowodowego skierowała do sądu wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania wobec podejrzanych 34 i 37-latka. Sąd przychylił się do tego wniosku i nakazał aresztowanie mężczyzn.

Wobec trójki pozostałych podejrzanych prokuratura zastosowała policyjny dozór.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 6

 1. Oue says:

  Taka strata😭😭

 2. Mc says:

  Ebac kapusi

 3. Heeee says:

  Baranek dobrze nadaje

 4. obywatel says:

  Baranek dobrze nadaje !!!

 5. Hehe says:

  Bardzo dobrze ,tepic dziadostwo,za robote by sie wzieli a nie tylko lekko reka kase brac.

  • Hehe says:

   skąd wiesz czy sobie tylko nie dorabiali? Narkotyki są, były i będą czy tobie się to podoba czy nie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU